Kanárské ostrovy

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Z největších a nejkrásnějších pláží Kanárských ostrovů se nachází na ostrově Fuerteventura, ale některé z pláží ostrova Lanzarote jsou jim rovné. Určit nejlepší pláže Kanárských ostrovů je spíše otázka vkusu, někteří lidé vyhledávají opuštěné a tiché pláže, jiní dávají přednost chráněným plážím s klidným mořem.

jairo_83_0 / Pixabay

Na Kanárských ostrovech naleznete všechny tyto pláže. Prožijete zde krásnou dovolenou a zároveň si dopřejete nevšední exotiku i v zimních měsících.

Pláže

Podíváme se na pláže Kanárských ostrovů, a vybereme 10 nejlepších pláží. První místo by určitě obsadila pláž Sotavento nacházející se na ostrově Fuerteventura. Sotavento se může pochlubit jemným, zlatým pískem a perfektními podmínkami pro windsurfing a kitesurfing. Druhé místo patří pláži Playa de Jandia, která nabízí podmínky pro vodní sporty a fantastické horské pozadí někde v dáli. Třetí místo obsadila pláž Famara beach vévodící ostrovu Lanzarote. Zde se můžete těšit na vynikající podmínky pro surfování, krásný zlatý písek a příjemnou atmosféru, která je jako stvořená pro rodiny s dětmi.

Jako čtvrtá se umístila pláž Puerto Naos na La Palma. Můžete se zde těšit na průzračné moře, černý písek, vysoké palmy i pobřežní promenády, které jsou skvělé pro dlouhé procházky. Páté místo patří Playa de las Teresitas, která je jednou z nejkrásnějších pláží světa. Šesté místo patří Costa Teguise na ostrově Lanzarote. Sedmé místo obsadily městské pláže Las Palmas na Gran Canaria.

Osmá pláž, Corralejo, se nachází opět na krásném Fuerteventura a je lemována písečnými dunami místního přírodního parku. Deváté místo obsadila pláž El Medano s skvělými podmínkami pro kitesurfing a windrusfing a poslední desátá příčka patří pláži Costa Adeje, která nabízí ideální podmínky pro spokojenou, pohodovou dovolenou na Kanárských ostrovech.

Pokud si tedy vyberete, jakoukoli pláž určitě budete velmi spokojeni. Výběr je jen na Vás podle Vašich zálib a koníčků.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)