Zimní dovolená nemusí být jen na sněhu

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Nemáte rádi zimu? A nejraději byste na zimu odletěli do teplých krajin jako ptáci? Tak proč to neuděláte. Užijte si krásnou zimní dovolenou, ve které se rozhodně vyhnete sněhu. Zabalte si kufry a hurá za exotikou.

Ylvers / Pixabay

Sluníčko v zimě

Pokud nemáte rádi zimu anebo jste nestihli dovolenou v létě, kdy bylo na opalování vhodné počasí, tak se nemusíte bát, protože užít si dovolenou na pláži můžete i v zimě. Kdo se může pochlubit tím, že se i v lednu koupal v moři? Abyste byli jedním z nich, tak si naplánujete zimní dovolenou do exotických zemí, protože právě zde sníh opravdu nenajdete.

Jet za exotikou v zimě má i své výhody

Pravdou je, že zimní dovolená v exotice má více výhod, než je pěkné počasí. Opravdu velkou výhodou je cena, protože toto období je mimo hlavní sezónu, což znamená, že se do těchto krajin hrne méně cestujících, a tak se různé cestovní kanceláře snaží své klienty motivovat a to cenou. Dokonce jsou lidé, kteří si dovolenou plánují právě v těchto termínech, protože drahou dovolenou do exotických zemí si nemohou dovolit a pak mají možnost pořídit si jí za poměrně výbornou cenu.

Kam máme vyrazit?

Každý si najde jako cíl tu zemi, která ho nejvíc osloví. Někdo chce vidět památky a starou říši, proto se také dívá po destinacích jako je Peru, Egypt a podobně. Avšak nejoblíbenější zimní dovolenou je jednoznačně Dubaj. Každoročně se nabízí velice atraktivní nabídka, která přiláká mnoho turistů právě do Emirátu.

Co si mám sebou sbalit?

Pokud chcete strávit zimní dovolenou v exotických zemích, tak rozhodně zapomeňte na lyže, lyžařské boty a zateplené bundy, protože zde budete potřebovat letní věci! Ačkoliv si to někteří lidé nedovedou představit, tak i když i u nás hustě sněží, tak do kufru si budete balit plavky a letní šaty, kraťásky a tílka. Pro někoho to může být sice špatný pocit, když si balí letní oblečení, ale v případě, že si zabalíte zimní bundu, tak budete litovat.

Kde takovou dolovenou zajistím?

Pokud i vás láká utéct od sněhu do teplých krajin, tak stačí, když se projdete po městě anebo si na počítači otevřete internetové stránky cestovních kanceláří, protože ty na vás čekají. Všude visí letáčky, ve kterých budou opravdu zajímavé nabídky, jak strávit zimní dovolenou.

 

Zimní dovolenou nemusíte strávit jen na horách, zejména pokud nemáte rádi sníh, vyrazte do teplých krajin.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)