I v létě má rakouský Nassfeld své kouzlo

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Období dovolených je v plném proudu. Nicméně někteří jedinci nechávají výběr destinace na poslední chvíli. Pokud mezi ně patříte i vy, pravděpodobně budete hledat atraktivní lokalitu k odpočinku a relaxaci. Vydat se můžete do sousední země, pokud vás nelákají přeplněné písečné pláže, přičemž rakouské středisko Nassfeld si vás omotá kolem prstu. A když se vám zasteskne po slané vodě, stačí usednout do auta a vyrazit pláž vzdálenou asi hodinu jízdy.

jpeter2 / Pixabay

Turisticky zajímavý areál Nassfeld láká na horskou a silniční cyklistiku, neboť je protkaný trasami různých úrovní. Samozřejmostí jsou možnosti pro pěší turistiku, horolezectví, koupání, potápění či rafting. V letní sezóně si užijete spoustu aktivit a možná vyzkoušíte i něco nového, pro vás doposud nepoznaného.

Nevšední vzpomínky si uschováte z návštěvy NTC Parku, ve kterém se nachází lanový park. A můžete absolvovat také adrenalinovou jízdu terénem na prostředku zvaném Segway X-Cross.

Simon / Pixabay

Kde se ubytovat?

Už z písmenek vás může rakouská oblast lákat, protože skrývá něco neopakovatelného a unikátního. Stačí najít volné ubytování Nassfeld a vyrazit za poznáním panenské přírody. A pokud vám v létě na rakouské středisko nezbyde čas, bohaté vyžití si zde užijete i v zimě, protože je zde k dispozici přes 110 kilometrů sjezdovek. Ne nadarmo se Nassfeld, kde je 300 dní v roce slunečných, řadí mezi TOP 10 rakouských lyžařských středisek.

Ubytování nabízí tamní apartmány Nassfeld, ve kterých pracuje český personál, tudíž se nemusíte obávat jazykové bariéry. Celkem 21 moderně vybavených apartmánů je obklopených úchvatnou panoramatickou přírodou a jezery. Objekt disponuje také grilovací terasou, společenskou místností a saunahausem.

Vydejte se do jižních Dolomit, které ve vás zanechají nezapomenutelné vzpomínky.

Podobné články

Sdílej