Levná dovolená a přesto podle vašich představ? Jde to!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Dovolenou si vezme každý rád a v zimě má své velké kouzlo pro všechny zimomřivé, pokud se rozhodnou zamířit do teplých krajů. Naberou novou energii ze slunce, z odpočinku, nechají se obsluhovat, to vše tak potřebné v těchto ponurých zimních měsících. Pojďte se zrelaxovat také a podívejte se na aktuální nabídku last minute dovolených.

Autor obrázku: Miroslav Krejcirik

Můžete se tak levně podívat například do Španělska, na Kubu, do Chorvatska, do Rakouska a na spoustu dalších krásných míst. Pobyty jsou na různě dlouhou dobu a dopravu si můžete taky vybrat podle dostupnosti míst. Bojíte-li se létat, můžete si vybrat last minute i autobusem, nebo vlastní dopravou.

Při volbě dopravy vlastním vozidlem je dobré nechat vůz před cestou zkontrolovat v autoservisu. Bude se vám hodit i “dovolenková“ výbava vozu, což je základní výbava k opravě vozu, náhradní pneumatika, sprej na rychlou opravu pneu, ale i výbava interiéru, která vám zpříjemní cestu, jako je třeba náš tip autochladnička, svítilny napojitelné do nabíjení, do kterého se dává i nabíječka telefonu. Příjemné jsou i krční polštáře ve tvaru U, masážní potahy, protiprůvanové clony, které zajistí dostatečné větrání, a přitom nebudete mít uvnitř průvan, jízda bude mnohem tišší a nebudete cítit žádný znečištěný vzduch.

Abyste byli včas na místě, je dobré vyjet o něco dříve. Trasu si projděte předem, i když se budete spoléhat na autonavigaci. Ti, kdo mají rádi dobrodružství, nemusí používat navigaci, ale napsat si itinerář a jet podle něj. Nebudete muset stále hledat v mapě. Čas můžete sledovat na kvalitních hodinkách, například na hodinkách Guess, které jsou nejen spolehlivé, ale i desingově módní a stylové.

Ať už si vyberete dovolenou last minute letecky, autobusem, nebo vlastní dopravou, nezapomeňte na potřebné cestovní pojištění, abyste to co ušetříte, nezaplatili v případě nehody či úrazu.