Poznejte krásy Maroka

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

iberostar-saidiaSlyšeli jste již o Maroku? Je to země na severu Afriky a jedná se o stále oblíbenější turistický cíl. Tato země nabízí neomezené množství zábavy, sportu, poznání, ale i levného nakupování. Maroko je exotickou zemí, která není určitě finančně nedostupná. Podívejme se blíže, jaké jsou možnosti ubytování a nahlédněme i do oblíbeného letoviska Saidia.

Saidia jako místo pro odpočinek, ale i nákupy

Saidia je stále známějším a oblíbenějším místem. Tato oblast se nachází na břehu Středozemního moře. Dlouhé pláže, které nabízejí nádherné koupání a mělké vody, to je ideální kombinace pro dovolené s dětmi, ale i pro sportovce, kteří si zde oblíbili kitesurfing nebo klasický surfing.

Maroko je oblíbené i díky svým příjemným cenám. Ten, kdo chce ušetřit opravdu maximum, měl by se dívat po dovolená last minute Maroko. Lze tak ušetřit výrazně i několik desítek procent z původní ceny!

Konkrétní tipy na ubytování

iti-agadir-beach-clubPodívejme se na některé konkrétní tipy na ubytování v oblasti Saidia. Mezi nejoblíbenější hotely jistě patří Hotel Iti Agadir Beach Club. Jeho obliba tkví ve skvělé dostupnosti od letiště a v jedinečné architektuře přibližující místní stavitelské styly. Hotel ale nabízí i mnohem více. Stravování je v tak oblíbeném stylu all inclusive, kdy máte po celý den neustále přístup jak k jídlu, ale i k nápojům. Součástí all inclusive jsou ale i služby jako jsou animační programy nebo sportovní cvičení. Hotel se nachází hned na okrají nádherné písečné pláže s možností sportovního vyžití.

Pro milovníky luxusu je třeba určitě neopomenout hotel Iberostar Saidia. Hotel je připraven uspokojit jak nejnáročnější klientelu, tak i rodiny s dětmi nebo jednotlivce. Zaujme především svou moderní architekturou, specializující se místnímu prostředí a poměrům. Hotel je obklopen nádhernou zahradou. Součástí ubytování je samozřejmě pokoj s individuální klimatizací, vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a dalšími službami. Stravování je připraveno formou služby all inclusive.

Saidia a okolí

Okolí letoviska Saidia je oblíbené díky možnostem potápění a šnorchlování, ale i díky zajímavým výletům. Může to být potápění s celodenním výletem na lodi, ale i nakupování ve městě nebo poznání okolních památek. Bezpečnost je v této oblasti vynikající, není se třeba ničeho obávat.