Do Chorvatska autobusem i letecky

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

chorvatsko-krajinaDovolená znamená pro většinu lidí zasloužený odpočinek, relaxaci, regeneraci těla i duše. V současné době je tolik cestovních kanceláří, že si můžete vybrat, jaký typ dovolené je pro vás dobrý, kdy v kalendářním roce chcete cestovat a kam. Pokud hledáte také příznivou cenu, je dobré hledat v nabídkách first minute nebo last minute.

Máte rádi slunce, teplo, pláže, mořské vlny a horký žlutý písek? Pak by pro vás mohlo být ideálním řešením Chorvatsko. Jadranské moře je jedním z nejkrásnějších a nejčistších. Do Chorvatska jsou výhodné podmínky jak pro leteckou, tak pro vlastní dopravu vaším autem. V nabídce je široký výběr ubytování, všudypřítomní milí a vstřícní místní lidé a nádherné azurové moře.

chorvatsko-bluesun-hotel-borakNa dovolenou se můžete dopravit vlastním autem, autobusem nebo letecky. Autobusová doprava je vhodná pro levnější dovolené do destinací, které jsou blízko. Bohužel, těžko třeba pojedete do Egypta autobusem, ale pro Chorvatsko autobusem je to vhodné. Hlavně se nejedná o pohodlnou dopravu a také si vaši dovolenou, o několik hodin nebo dokonce i dní, zkrátíte. Doprava vlastním autem je sice pohodlná, ale nesmíte být tlačeni časem.

chorvatsko-valamar-lacromaTaké se nejedná zrovna o nejlevnější variantu a než byste ji zvolili, nezapomeňte důkladně naplánovat trasu, zjistit, kde je potřeba mít dálniční známku nebo kde se platí mýtné. Nejvhodnější je určitě letecká doprava. Je určitě pohodlnější, šetří váš čas a díky tomu si prodloužíte dovolenou i o několik dní, oproti cestování autobusem nebo vlastním autem. Takže pokud se chystáte letecky do Chorvatska, je to určitě dobrá volba. Nejvýhodnější je vždy odlet z Prahy.

Pokud se na dovolenou těšíte každý rok, určitě se k moři vydejte. Výběr je jen na vás, podle toho, co máte rádi a co vám vyhovuje.