Navštivte Bankok – Město andělů

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Možná jste překvapeni, možná ne, ale ano, hlavnímu městu Thajska – Bankoku se přezdívá Město andělů.

Autor obrázku: Raymond Bucko, SJ

Toto hlavní město je zároveň největším městem Thajska a pokud do něj zavítáte, zažijete a uvidíte neskutečné kontrasty. Na jedné straně nádherné, honosné a vážené buddhistické chrámy, na druhé straně velkolepé mrakodrapy, které jakoby se dotýkaly nebe.

Nemůžete si nevšimnou živého a pestrého nočního života, který přináší netradiční zážitky, různorodou zábavu a možnost setkat se s lidmi všech národností, barev a temperamentů. Přestože patří k nejrychleji rostoucím městem v jihovýchodní Asii a na to doplácí hlavně infrastruktura, přesto je velmi oblíbenou turistickou destinací.

Nejlepší hotely, které se ve městě nachází, můžete najít na březích řeky Chao Phray. Pro „obyčejné smrtelníky“ však bude vhodnější hledat hotel v jiné části města, kde se ceny za ubytování pohybují v nižších cenových relacích. Cena za osobu na noc v dvoulůžkovém pokoji se v Bankoku pohybuje kolem 10euro. Nabídku hotelů pro Bankok, ale i pro jiné města a destinace a jejich podrobnější popis najdete ZDE. Zároveň si můžete ubytování hned rezervovat. Získáte tím slevu až 75% z ceny hotelu, nabídka čítá víc než 210 000 hotelů po celém světě. Ceny se pohybují od 8euro na osobu za noc, v akčních nabídkách jsou ceny ještě nižší! Pokud vás překvapí nečekaná komplikace, storno objednávky je bezplatné. Splatnost ubytování je i několik měsíců, srozumitelná komunikace, platba možná jak kreditní kartou, tak převodem z účtu. Podívejte se na aktuální nabídku letenek do Thajska.

Pokud by vás Bankok nezaujal, chcete letět jinam, nebo čekáte na letenky v zajímavé cenové nabídce, ať už lastminute, nebo jiné akční ceně a podle toho zvolíte, kde poletíte, stojí za to sledovat ceny letenek denně. Jsou to nabídky, které se můžou změnit každým dnem, každou hodinou. Pokud budete mít štěstí, můžete za letenky ušetřit velkou část původní ceny.