Last minute do Řecka

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

ostrov LesbosMilujete Řecko, zemi mnoha ostrovů a příjemných obyvatel, kteří si zachovávají své pradávné tradice? Tuto zemi, která byla kolébkou civilizace a stále zde můžeme nacházet nesčetné důkazy pohnuté historie? Navštivte oblíbené stránky cestovní kanceláře Akvila Travel, která si vytvořila již stálou klientelu a její dlouholeté působení v oblasti turismu a cestovního ruchu je zárukou toho, že vaše dovolená se nezmění v nepříjemnost. Last minute Lesbos vás jistě zaujme, pokud máte rádi romantiku.

Výhodně Na Rhodos


Seznámíte se s mnoha výhodnými nabídkami do této prosluněné destinace a také se dozvíte více informací o tom, jak cestovat a co si do Řecka vzít. Last minute na Rhodos nabízi Akvila Tours za opravdu ojedinělé ceny, které jinde nenajdete. Objednávejte Last minute zájezdy, které se vám skutečně vyplatí. Ubytujte se v nejkrásnějších lokalitách ostrova Rhodos a dalších rozmanitých řeckých ostrovů, prožijte nezapomenutelné prázdniny.

Rhodos láká mnoho českých turistů

Rhodos je čtvrtým největším ostrovem řeckého souostroví. Byl vyhlášen organizací Unesco za přírodní chráněnou oblast, přesto se sem hrnou obrovské záplavy turistů. Také ti čeští se rádi vydají na ostrov, který je opředen mnoha legendami a je vskutku krásný. Na Rhodosu zažijete mnoho dobrodružství v okolních palmových a olivových hájích, vychutnáte si fíky nebo datle, které zde rostou divoce a v podstatě kdekoliv. Dalšími vyhlášenými ostrovy a místy jsou: Korfu, Kréta, Lesbos, Kos, nebo třeba vyhlášené pohoří Atos, kde si lze prohlédnout úchvatnou Meteoru a navštívit zdejší asketické mnichy.