Vychutnejte si exotickou dovolenou s některou z německých cestovních kanceláří.

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Věděli jste, že na našem trhu nemusíte vybírat jen mezi zájezdy a nabídkami dovolených od českých cestovních kanceláří? Své zastoupení tady mají i německé cestovní kanceláře, což zájemcům o cestování značně rozšiřuje možnosti volby.

Kde najít zájezdy německých CK?

By: S B

Jednou z takových je cestovní kancelář RUDOLF REISEN. Své klienty přepravuje za krásnými zážitky na jedinečná místa již třináct let. Mezi jejími službami najdete zájezdy do všech koutů světa, zvláště do exotických zemí, jako jsou Asie, Karibik a Indický oceán, okružní plavby lodí, letenky, zapůjčení automobilu a další.

Právě tato cestovní kancelář vám přináší taky mnohé zájezdy německých CK, jejichž ceny jsou velmi příznivé, a můžete na nich značně ušetřit. Díky většímu poli působení si mohou dovolit německé CK výrazně nižší ceny zájezdů, než je to u nás. Jejich pobyty jsou luxusnější, objednávají si celá letadla a rezervují mnohdy celé hotely s požadavky na vyšší kvalitu služeb.

Na svou dovolenou můžete stejně jako s českými i s německými cestovkami odlétat z našeho hlavního města se společností Emirates. S odletem přímo z Prahy si tak můžete objednat např. zájezd do Thajska, Malajsie nebo na Srí Lanku.

Proč cestovat s CK Rudolf Reisen

Důvodů, proč se poohlédnout po dovolená u CK Rudolf Resien je více. Mimo jiného můžete si získat:

  • Last & first minute zájezdy německých cestovních kanceláří – za skvělou cenu je denně nabízeno více než 1 000 000 zájedů!
  • Zájezdy na míru – CK Rudolf Resien vám dle vašich požadavků a přání vytvoří návrh vaší dovolené a zašle vám jej e-mailem
  • Kompletní a ucelené informace – poskytne vám všechny potřebné informace o zájezdech a německými cestovními kancelářemi
  • Akční nabídky – Tunisko a Zanzibar – ještě více přiblíží možnost dopřát si exotické zájezdy

Navštivte webové stránky www.rudlofreisen.cz, nebo osobně zavítejte na pobočku v Praze či Jablonci nad Nisou a vyberte si zájezd dle vašeho gusta. Informace získáte i na tel. lince zdarma 800 100 567 v době od 8 do 22 hod.

Dovolenou s německou cestovní kanceláří, kterou pořídíte díky CK Rudolfresien, si zaručeně užijete!