Last minute dovolená pro rodiny s dětmi? Navštivte Řecko s CK Blue Style!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Většina návštěvníků Řecka si tuto zemi natolik oblíbí, že ji chce navštívit znovu. Zajímá vás proč? Díky kombinaci těch nejlepších ingrediencí: krásnému prostředí, výtečné kuchyni, zábavě pro dospělé i děti a počasí, na které se nadá zlobit.

Levná dovolená v Řecku

Poohlédnete-li se po nabídkách last minute zájezdů, můžete se do Řecka dostat se značnou úsporou. I když si nebudete moct rezervovat dovolenou s tak velkým předstihem, jako tu klasickou, nebo na last minute nabídku do konkrétního letoviska, kde se chcete podívat, budete muset o něco déle čekat, výhodná cena za to rozhodně stojí. Ostatně o tom svědčí i oblíbenost těchto zájezdů u všech věkových kategorií.

Místo jako stvořené pro děti

Předtím, než vycestujeme, je dobré zajímat se o to, co všechno nám může dovolená Řecko nabídnout. S jinými požadavky a představami odjíždí k moři parta přátel, o jiném sní zamilovaný pár a rodina s dětmi ve věku 2 a 5 let potřebuje a přeje si taky něco úplně odlišného.

Jste-li právě onou rodinou se dvěma dětmi, vyberte si např. Hotel Mikri Poli Rhodes. Jde o světově doporučovaný hotel nabízející omezený počet pokojů za jedinečnou cenu. Výhodné ubytování si zajistíte exkluzivně a pouze u Blue Style. Nechybí nabídka zajímavých sportovních aktivit a her pro děti i dospělé, stejně jako animační programy pro děti. Tento hotel nabízí i last minute termíny, díky kterým vás pobyt vyjde levněji.

Ocitnete se v klidném a oblíbeném prázdninovém letovisku Kolymbia. Centrum Kolymbie je od hotelu vzdáleno cca 500 m, bary a obchůdky potkáte o cca 100 m blíže. Asi 25 km vzdáleno je město Rhodos a cesta k letišti je dlouhá 29 km.

Krásná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální právě pro koupání s dětmi. Nechybí barový servis, sprchy, WC, za poplatek lehátka, slunečníky a plážové osušky. Nachází se cca 200 m od hotelu.

Pokoje pro 2-4 osoby nabízí útulné a komfortní ubytování. Jsou klimatizovány, skládají se ze dvou oddělených pokojů, disponují koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích je další bohaté příslušenství. Na vyžádání na recepci hotelu si můžete půjčit dětskou postýlku zdarma.

Další podrobné informace najdete na webových stránkách společnosti www.blue-style.cz.

Vychutnejte si společné chvíle

I rodina s většími dětmi bažícími po sportovním vyžití si zde najde své. Kupříkladu v okolí hotelového komplexu Kipriostis Village v prázdninovém letovisku Psalidi můžete vyzkoušet spoustu vodních sportů. Nechybí plážový volejbal, basketbal, fitness centrum, minigolf, šipky a stolní tenis. Za poplatek si můžete užít kulečník, elektronické hry i tenis.

 

Tyto a mnohé další Řecko last minute zájezdy najdete na webových stránkách cestovní kancelář Blue Style. Vezměte si volno a odcestujete načerpat nové síly do slunného a pohostinného Řecka.