Pozvěte manžela či přítelkyni na nezapomenutelný eurovíkend v Londýně

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

By: Duncan

Stále více milovníků cestování a poznávání měst po celém světě, využívá možnost strávit eurovíkend v Evropě. Navštívit můžete mnohá zajímavá místa a během krátkého volna se ocitnout v úplně jiném prostředí, zažít odpočinek, zábavu, relax… Výběr je skutečně bohatý, kupříkladu cestovní kancelář Kubík Travel nabízí eurovíkend Londýn, eurovíkend Paříž nebo třeba nádherný eurovíkend Athény.

Návštěva Velké Británie

Jestliže se rozhodnete pro eurovíkned v Londýně, zajisté nebudete litovat. Lidé jsou zde zdvořilí, navštívit můžete kavárnu, kde neplatíte za to, co sníte či vypijete, ale za strávený čas v ní, uvidíte jedinečné budovy, kus historie, na kterou jsou Angličané právem pyšní…

Ani zábava zde není pasé, projet se můžete na Londýnském oku, obřím kole, které je zárukou adrenalinu, výhledu široko daleko a zážitku, který stojí za to. I London Bridge vás zaujme, most je krásný přes den i v noci, kdy je nádherně nasvícen.

Ochutnáte místní kuchyni, anglické pivo, které je úplně jiné, než to naše a možná vám na něm bude chybět pěna, či jej trochu vylijete, protože se mnohdy čepuje skutečně po okraj. Nejen ženy potěší možnost levných nákupů, obchodů s oblečením za nízké ceny je v Londýně spousta, takže si můžete obměnit jarní i letní šatník doslova za hubičku.

Londýn byste měli jistě vidět, budete určitě velmi rádi, že jste se pro něj rozhodli a budete jej chtít navštívit znovu.

Cestujte se spolehlivou cestovní kanceláří

Všechny uvedené eurovíkendy i klasické zájezdy, exotiku, prodej letenek, služební cesty, cesty na míru a další, nabízí cestovní kancelář Kubík Travel. Má bohaté zkušenosti, ostatně na našem trhu se pohybuje již od roku 1990 a svým klientům, kterých je ročně více než 2 500 000, nabízí zajímavé ceny i novinky. Jestliže se rozhodnete pro cestování s ní, jistě budete spokojeni.

Informujte se na bližší informace na tel. lince zdarma: 800 800 600, rezervujte si některý eurovíkend a těšte se na vytoužený oddech.

Podobné články

Sdílej