Jak jsme se měli v hotelu Kotva v Bulharsku

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Jeli na dovolenou do Bulharska. Není se čemu divit, protože Egypt nebo Tunisko, kam jsme původně chtěli, teď nejsou úplně nejlepší destinace. A tak jsme si řekli, že si to užijeme se vší parádou. Pátrali jsme, jaká lokalita je nejlepší a vyšlo nám, že rozhodně musíme zajet na Slunečné pobřeží. Teď už zbývalo vybrat pouze hotel. Naše volba padla na ten možná nejvíce navštěvovaný. A jak jsme se v hotelu Kotva měli?74470799074a293c404cf2d1773bd78d

Klidné místo a příjemně klimatizovaný pokoj

Hotel Kotva v Bulharsku je situován na klidném místě. Pláž je vzdálena přibližně 200 metrů. V období naší dovolené bylo zrovna hodně velké teplo a měli jsme obavu, jestli pokoje budou dostatečně klimatizované. Naštěstí je hotel po rekonstrukci a v pokojích jsme našli příjemné podmínky a příjemný klimatizovaný chládek. Součástí každého pokoje bylo sociální vybavení a televize, na kterou je však neměli čas koukat. Pokud by někdo potřeboval být připojen k internetu, dalo se zajistit připojení WiFi za příplatek.

Když se nám nechtělo do moře, byli jsme u bazénu

Většinu dní jsme strávili u moře ve stínu slunečníků, kde jsme se občerstvovali v blízkém baru. Ale jeden nebo dva dny se nám nechtělo být celou dobu na pláži a i děti se chtěly vyřádit trochu jinak. Z toho důvodu jsme uvítali, že součástí hotelu jsou dva bazény se skluzavkami pro děti a zábavný akvapark na pirátské téma. Zaujalo nás, že v hotelu byl dostupný i lékař a lékárna a hned jsme byli klidnější, že kdyby se něco dělo, jsou možností, jak to řešit.

I jídlo nás překvapilo

U cestovní kanceláře jsme si vybrali balíček s polopenzí. Jídlo bylo podáváno formou bufetu a vybrat jsme si mohli, co jsme chtěli. Nabídka byla pestrá a na své si přišly i děti, které jsou poměrně mlsné. Na obědy jsme chodili do místních restaurací, které jsou celkem blízko, a kromě jednoho případu jsme se vždy dobře najedli.

Závěrem můžeme návštěvu hotelu Kotva doporučit. Dovolená v Bulharsku je dobrou variantou a na své si přijdou jak milovníci historických památek, tak vyznavači plážového lenošení.

Podobné články

Sdílej