Wellness pobyt v hotelu v Luhačovicích

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Wellness hotel Augustiniánský dům nabízí luxusní čtyřhvězdičkové ubytování spojené se stále více oblíbenými wellness a „spa“ procedurami. Nenechte si ujít jeho podzimní nabídku. Pokud zde strávíte víc jak dvě noci, uvítají vás v hotelu welcome drinkem, do sytosti si užijete jídla z hotelové restaurace Symfonie a odpoledních polévek v lobby baru. V rámci pobytu budete mít také možnost zdarma navštívit wellness centrum, včetně dne vašeho odjezdu do 12 hodin.

Luhacovice,Czech Republic 19.08.11 – Hotel Augustiansky Dum / Photo by Jan Prerovsky / tel.: +420 608 227 561 / www.janprerovsky.com

Wellness centrum pro celou rodinu

Přepychově zařízené hotelové wellness centrum nabízí pobyt ve vyhřívaném relaxačním bazénu s protiproudem o teplotě 32°C a ve vířivce s teplotou vody o 36°C. Navštivte také zdejší finskou saunu či bylinkovou saunu. Dopřejte si solnou a mentolovou parní lázeň. Blahodárně na vás zapůsobí ochlazovací bazének, potěší vás vyhřívané odpočinkové lavice, masážní sprchy, meditační místnost s občerstvením. V samotném centru také uslyšíte zklidňující zurčení fontány. Wellness centrum je vhodné i pro děti, na hotelové recepci si vypůjčíte dětské rukávky nebo plavací kruh do vody.

Wellness masáže s vůní podzimu

Zajímavou sezonní procedurou, s níž přivítáte podzim s otevřenou náručí, je masáž švestkové opojení či masáž s vůní podzimu. Stále v nabídce jsou pak tradiční masáže nohou, lávovými kameny, antistresová masáž, masáž vonnou svíčkou, masáž pro nastávající maminky a pro děti od 10 let. Pokud si budete přát něco speciálního, uvítáte Augustiniánskou masáž. Pro páry je vhodná masáž Léčivý dotek. Lze vyzkoušet i některé kosmetické procedury.

Zahrada šesti smyslů v podzimním hávu

K hotelu patří romantická zahrada, ve které mají návštěvníci hotelu možnost zdarma a za pomoci wellness terapeuta Rostislava Nyče vyzkoušet a prožít rituál zahrady šesti smyslů. Zpestřit zážitek si můžete i návštěvou sportovního areálu LuhaPark, kde si zahrajete minigolf, tenis a provětráte se na hřišti, to vše v září zcela zdarma. V hotelu si lze předem také zapůjčit kolo a vydat se do okolní přírody na projížďku po blízké cyklostezce.

Přijeďte si odpočinout a nechat se hýčkat do wellness hotelu v Luhačovicích. Nebude se vám chtít odjet!