Hotel Antonie**** ve Frýdlantu v Čechách nadchne zamilované, seniory, rodiny s dětmi i firmy

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Hledáte-li to pravé místo, kde byste si odpočinuli, nadýchali se čerstvého vzduchu, mohli si vyjít do zahrady, nechat své tělo hýčkat při masáži, zábalech a děti by se klidně hrály na bezpečném hřišti, právě jste ho našli! Hotel Antonie**** tohle všechno nabízí a má toho „v záloze“ ještě mnohé. Přesvědčte se sami…

Víkendy s romantickým nádechem

Překvapte svého přítele, nebo přítelkyni velmi příjemně stráveným víkendem, který si můžete v tomto wellness hotelu objednat. Připraví pro vás překvapení v podobě kytice pro dámu a láhve sektu na pokoj, nebude chybět štědrá snídaně, 2x večeře o čtyřech chodech pro dvě osoby, volné vstupy do Antonie Spa i Antonie Sport Concept, do fitness roomu, posezení u svíček v místní vinárně, masáže, rašelinový zábal a mnohé další.

Venkovní hřiště i příjemné zázemí pro rodiny s dětmi

Nemusíte mít obavy navštívit Hotel Antonie**** ani s dítkem. Prostorné pokoje nabízí komfort, možnost rozložení pohovky, nebo přistýlky. Pokoje orientované na jih mají přímý vstup na zahradu s travnatou plochou, hřištěm, brouzdalištěm i příjemným stínem, který zajišťují okouzlující staleté lípy. Rodiče si můžou zasportovat v Antonie Sport Concept, využít nabídku masáží lávovými kameny, masáží nohou i chodidel, rašelinových zábalů a dalších příjemných tělo opečovávajících procedur.

Hotel Antonie**** a možnost pořádání firemních akcí

Protože jsou služby hotelu skutečně propracované, je možné uspořádat i firemní akce na míru či využít služby jednodenních i vícedenních pobytů pro obchodní cestující.

Hotel Antonie**** je partnerem VZP, proto se při rezervaci pobytu můžete informovat i na možnost využití různých akcí a slev, jste-li klientem VZP a členem Klubu pevného zdraví VZP ČR. Více informací o možnostech ubytování pro firmy zde.

Nahlédněte do fotogalerie tohoto nově otevřeného fitness, wellness, sport hotelu a nechte se nalákat kouzlem samotného Hotelu Antonie***, ale i jeho blízkého okolí.