Vyberte si hotel, chalupu, penzion, nebo dřevěnici a prožijte ničím nerušenou dovolenou na Slovensku

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Přestože je Slovensko země, ve které se bez problémů domluvíme, je nám velmi blízká a nabízí něco pro každého, má spoustu míst a krajů, které jsme zatím nenavštívili. Rezervujte si pohodlné a levné ubytování a navštivte místa s tradicí, malebnou přírodu, tělo i duši chlácholící lázně, sportovní areály nebo jiné vám nejbližší prostředí.

Dokonalé prostředí, příroda, relax a spousta možností k výletům

Láká-li vás ubytování v luxusním hotelu, který vám nabídne dokonalé vybavení, servis a možnost relaxace, vydejte se do údolí u obce Štrba, do Hotelu SIPOX***. Svým klientům nabízí k dispozici např. restauraci, relaxační centrum s bazénem, dětským bazénkem, vířivkou, parnou a finskou saunou i fitness. Nechybí ani venkovní altánek s grilem.

Okolí vybízí k turistickým vycházky, ale i horolezectví. V zimě je zde výborné prostředí pro lyžování, v létě je mimo vysokohorských túr možné provozovat cykloturistiku a celodenní výlety do okolí. Můžete navštívit termální koupele v Popradě, Tatralandii, Spiš, Gotickou cestu, hrady a jeskyně a mnohé další.

Hotel SIPOX*** nabízí ubytování s polopenzí za akční ceny.

Když hledáte oázu klidu pro vás i pro děti

Spousta rodin tráví dovolenou v pronajaté chatě. Ta zajišťuje rodinné prostředí, pohodlí, možnost jet si vlastním rytmem, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi, dělat výlety kdy se vám zachce, nebo trávit dny jen tak na chalupě, na zahradě a odpočívat.

Vše vyjmenované splňuje kupříkladu chalupa Harmke ve vesnici Huty v okrese Liptovský Mikuláš. Nabízí ubytování pro osm osob, což je výborné cestujete-li s další rodinou, nebo přáteli. Nechybí WC, koupelna, společenská místnost, vybavená kuchyňka, venku je k dispozici altánek, gril, ohniště i posezení. Máte-li pejska, není problém vzít ho na dovolenou se sebou.

Vyberte si kraj a ubytování na letní dovolenou a těšte se na dny, týdny s možností aktivního vyžití i slastného nicnedělání.