Navštivte Uherský Brod a jeho skvělý aquapark Delfín

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Jestliže se v průběhu letních prázdnin chystáte do Zlínského kraje, nebo bydlíte v jeho blízkosti, určitě byste měli ať už sami, nebo s dětmi, zavítat do moderního aquaparku s mnoha atrakcemi, plaveckým bazénem, tobogánem, saunou a mnoha jinými službami. Je v této oblasti hodně navštěvován nejen našinci, ale také návštěvníky ze Slovenska a jiných zahraničních zemí.

bobrekov / Pixabay

Děti si užijí vodních radovánek do syta

Pro děti je tady připraveno dětské brouzdaliště s příjemnou teplotou vody, mnoho vodních hraček, velmi oblíbený je gumový vodní ježek, který má bodlinky, jež děti příjemně namasírují, ale nepíchají a dětem neublíží.

Dětmi i dospělými je oblíben tobogán. Ten v aquaparku Delfín má velkou přednost, že je veden i mimo budovu venku, je v něm světlo, takže se děti nebojí v dlouhé tmavé trubici.

Půjčit si můžete plovací desky, pomůcky pro učení dětí plavání, pokud by se dětem již plavat nechtělo, oceníte animační programy. V dětském bazénku je vždy k dispozici plavčík. Nemusíte mít obavy z čistoty, Delfín je vyhlášen tím, že je zde čistá voda příjemné teploty.

Využít můžete rodinného vstupného, děti do jednoho roku mají vstup zdarma, oceníte jistě i dětské slevy, studentské slevy, slevy pro večerní plavání a mnohé jiné.

Přijďte se uvolnit

Areál nabízí velké množství masážních trysek, saunování, objednat si můžete i různé druhy masáží, zábaly. I když přijdete jen tak, s plavkami bez ručníku, vše se tady dá zapůjčit. Starost si nemusíte dělat ani s občerstvením, venku i uvnitř najdete bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, možnost zakoupení drobného občerstvení jako je párek v rohlíku, hamburger a jiné, stejně jako teplá hlavní jídla.

Saunu si můžete zamluvit i např. na určitý čas sami pro sebe, zajímavé jsou i akce, které se zde pořádají k různým příležitostem. Kupříkladu 14. února zde proběhl večer při svíčkách, kdy byl bazén osvětlen svíčkami a návštěvníci si mohli vychutnat klidný večer ve dvou, ve skupinkách, ale i o samotě a mohli se zde seznámit, příjemně si popovídat.

Každý si najde to své

Ať už máte zdravotní komplikace a plavání vám ulevuje, jste těhotná, jste senior, máte zájem o vedené sportovní plavání s cvičením ve vodě, stačí navštívit webové stránky aquaparku a zajisté si najdete skupinku, která je zaměřena právě pro vás a do níž se můžete přihlásit. Je zde otevřeno celoročně až do 22 hodin, začátek otvírací doby se mění podle ročního období.

Neváhejte a vydejte se do Uherského Brodu, budete překvapeni, že i v menším městě o 10 000 obyvatelích najdete aquapark, který nabízí služby jako aquaparky z veleměst, jen je ten Uhersko-Brodský o něco menší.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej