Dominikánská republika – divukrásná dovolená v Karibiku

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Někteří lidé si vystačí s relaxací v tuzemsku a evropských zemích, jiní neodolají exotice. V tomto ohledu skvěle poslouží dovolená v Dominikánské republice. Koupání v dechberoucím moři, všudypřítomné palmy, četné vodní aktivity, poznání domorodých obyvatel i podmořského světa, nádherné teplé počasí a noční život na plné obrátky, to je dovolená v Karibiku.

Proč zrovna dovolená v Dominikánské republice?

Možná si říkáte, proč je relaxace v tomto státě Severní Ameriky tak přitažlivá? Ihned zaujmou stabilní teploty vzduchu, které se pohybují mezi 25 a 32 °C. Tuto oblast si zamilují milovníci slunečného počasí, dalo by se říci, že zde vůbec neprší. Počasí v Dominikánské republice je prostě snem každého turisty i nadšence do vodních sportů. Nestačí vám perfektní počasí? Věřte, že si oblíbíte zdejší obyvatele, jsou velice přátelští. Nade vše zbožňují hudbu, zpívají a tancují. Proč si nedopřát dovolenou v Karibiku v luxusním resortu, kde se o vás budou starat jako o celebrity? Hýčkejte se a užívejte si osvěžující vlny moře, lahodné pokrmy a další komfortní služby.

Kam vyrazit?

Dominikánská republika se pyšní bílými písečnými koberci, romantickými zátokami obklopenými palmami a možnostmi přepychového ubytování. Když už vás omrzí koupání a potápění v Karibiku, vyrazte na výlety a za poznáním místních atrakcí. Za zmínku stojí hlavní město Santo Domingo, mořská rezervace Marinarium, malebné ostrůvky Catalina a Saona, národní park Los Haitises. Pokud se vydáte do vnitrozemí, spatříte divotvornou faunu a floru.

Jak sehnat letenky?

Pakliže byste rádi poznali tuto exkluzivní exotickou zemi, rezervujte si letenky do Dominikánské republiky přes chytré internetové vyhledávače. Určitě se vám zalíbí, že vám najdou nejlevnější letenky během pár chvil. Stačí si zadat místo a datum příletu i odletu. Nutný je také počet letenek. Jakmile se vám zobrazí všechny možnosti, jednoduše si vyberete tu nejlepší!

Podobné články

Sdílej