Ubytování v blízkosti hradu Karlštejn

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Hrad Karlštejn je díky významu pro české dějiny a poloze blízko Prahy ideální místo pro výlety. Můžete obdivovat jeho majestátnost a kochat se místy, po kterých se procházel sám císař Karel IV. Kromě toho je Karlštejn vyhlášený nádhernou přírodou okolo. Zkrátka je zde mnoho důvodů, proč zvolit Karlštejn právě za cíl svého výletu.

Romantické ubytování hned vedle Karlštejna.

Romantické ubytování hned vedle Karlštejna.

Ubytování Karlštejn

Možná si říkáte, že je těch pamětihodností v okolí Karlštejna hodně, tudíž byste zde rádi strávili více dní. To samozřejmě není problém. Hned vedle hradu Karlštejn je možnost ubytování v Hotelu Mlýn Karlštejn. Ten nabízí takové ubytování, že máte prakticky Karlštejn na dlani, navíc je z něj nádherný výhled do tamní přírody.

Proč právě Hotel Mlýn Karlštejn?

Nejen strategická poloha pro ubytování vedle Karlštejna je to, čím si Hotel Mlýn Karlštejn získal své věrné zákazníky. Další výhodou jsou služby, které Hotel Mlýn Karlštejn poskytuje. Jedná se o příjemnou restauraci, která je v širokém okolí známá svou dobrou a moderní gastronomií. V restauraci si přijdou na své milovníci české i moderní kuchyně, stejně jako milovníci pokrmů z ryb a dobrého vína. Hotel Mlýn Karlštejn není jen poskytovatel ubytování u Karlštejna fyzickým osobám, ale zároveň je to i ideální cíl pro kongresovou turistiku. Kromě poklidného prostředí hotel nabízí také moderně vybavený konferenční salónek, který je ideální místem pro právě vaše jednání. Navíc je zde i rozsáhlá možnost teambuildingů. Vždyť kdo by nechtěl mít teambuilding hned vedle hradu Karlštejn.
Chcete-li se o možnostech ubytování na Karlštejně dozvědět víc, navštivte webové stránky Hotelu Mlýn Karlštejn.

Podobné články

Sdílej