Vyrážíme poznat krásy Českých Budějovic a okolí

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Česká republika patří mezi nejkrásnější země starého kontinentu. Proto je trochu zarážející, že mnoho Čechů míří za hranice země, detailně znají třeba Thajsko, Maledivy apod., ale když se mají zamyslet nad nejkrásnějším místem ČR, tápou. Je to i váš případ? Zkuste letos strávit dovolenou v rodné zemi. Mezi nejoblíbenější místa hodná dovolené se řadí Jihočeský kraj a jeho metropole České Budějovice. Proč vyrazit právě sem, kde se ubytovat a co musíte vidět?

zdenet / Pixabay

Nejdříve ubytování

České Budějovice a jejich blízké okolí nabízí celou řadu turisticky atraktivních míst, a proto není divu, že do města míří ročně tisíce turistů. Pokud se rozhodnete vyrazit právě sem, měli byste si jako první zařídit ubytování v Českých Budějovicích. Přijet sem bez rezervace by se nemuselo vyplatit.

Naším typem jsou komfortní apartmány České Budějovice, které se nachází v centru. Z oken se budete kochat dominantou města – proslulou Černou věží a naplno si tak vychutnáte krásy a pohodovou atmosféru tohoto místa. V nabídce jsou apartmány o dispozicích 1 + 0, 1 + 1, 2 + 0, 2 + 1 a 3 + 1. Ubytovat se zde mohou jednotlivci, páry, rodiny s dětmi či party přátel. Apartmány mají všechno potřebné vybavení – nechybí prostorná kuchyně s kombinovanou ledničkou s mrazničkou. Výhodou tohoto ubytování České Budějovice centrum je i možnost parkování na hlídaném parkovišti. Rezervace jsou možné skrze online formulář nebo na tel. číslech: +420 387 318 107 a +420 724 710 244.

Co musíte vidět?

Přímo ve městě je to bezesporu Černá věž, historické centrum, čeká vás také příjemná procházka k soutoku Vltavy s Malší (od apartmánů je to pouhých 500 m). Okolí města lemují cyklostezky i cesty pro pěší. Kochat se budete malebnou přírodou i historickými památkami. Vyrazit se určitě vyplatí i do nedalekého města Český Krumlov.