Nelepší čas na koupi kufrů a cestovních tašek? Právě teď!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Léto vstoupilo do své druhé poloviny a tak i letní dovolené má mnoho klientů za sebou. Ale na druhou stranu, mnoho lidí se teprve na dovolenou těší. Právě teď je tak nejlepší čas na sezónní výprodeje, kdy jdou ceny kufrů a tašek o desítky procent dolů. A proč si nepořídit cestovní kufry za nízké ceny klidně už na příští dovolenou?

Autor obrázku: Kylir Horton

Na co při výběru hledět?

Výběr kufru není nijak složitý. Jen bychom se měli držet určitých zásad. Kufr je nutné vybírat hlavně podle účelu. Pokud pravidelně cestuji například pracovně a nepotřebuji velké zavazadlo, bylo by zbytečné si pořizovat veliký kufr. Dalším aspektem může být i materiál a provedení. Na trhu jsou kufry z plastu, ale i z lehkých slitin kovů. V neposlední řadě je nutné brát v potaz i zabezpečení věcí uložených v kufru. Kufry na kolečkách pak můžeme volit i podle designu a našich specifických kritérií.

Další alternativou kufru je jistě cestovní taška. Její přednost může být v lepším uspořádání kapes a prostoru, což může být někdy využito lépe, než u kufru. Například jedeme-li do zahraničí za nákupy. Rozměry u kufru jsou neměnné. Cestovní taška na kolečkách je i vhodná pro rodiny s dětmi nebo pro sportovce.

Lepší jednotlivě nebo sada?

Při nákupu kufrů a cestovních zavazadel máme často možnost volby. Vybrat si můžeme celou sadu, kde jsou kufry pohromadě a najdeme například 4 velikosti postupně se zmenšující. Nebo si můžeme zakoupit kufry jednotlivě. To se týká především dražších kvalitních značek. Samozřejmě, že záleží na vašich preferencích. Například značka Samsonite však dominuje v jednotlivém kusovém prodeji. Můžete si lépe navolit barevnou kombinaci a přizpůsobit si tak zavazadla podle vlastních potřeb.

Kde pořídit?

Nemá cenu chodit kolem horké kaše, ale nejlepší nákup zavazadel nabízí jistě internetový prodej. Obrovský široký sortiment, zajímavé slevové nabídky a hlavně veškerý pohodlný servis. Právě teď začínají sezónní výprodeje a tak například kufry značky American Tourister pořídíte se značnými slevami.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)