Dovolená v Chorvatsku? Správná volba!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? A už máte vybranou lokalitu? Pokud ne, pomoc hledejte na serveru Hotely.cz.

Ten je pro nerozhodnuté cestovatele přímo ideální. A také pro ty, kteří rádi cestují bez cestovní kanceláře. K ničemu ji totiž nepotřebují. Cestu si sami naplánují, v cizí zemi se domluví a i ubytování si sami zarezervují – právě na portálu Hotely.cz.

Opravdu jednoduchý rezervační systém

Do jednoduchého formuláře, který se vám objeví ha hlavní stránce, jednoduše zadáte preferovanou lokalitu, termín příjezdu a odjezdu, počet dětí a dospělých, a systém vám okamžitě nabídne všechna ubytovací zařízení, která jsou ve vámi preferovaných datech k dispozici.

Ubytování Chorvatsko na jednom místě

Vezměme v úvahu, že máte zájem o již zmíněné ubytování Chorvatsko. Server celkem sdružuje 13 207 ubytovacích zařízení napříč celou zemí. Vyhledávané jsou především apartmány Chorvatsko, v nabídce ale jsou také hotely a kempy. Ještě před tím si ale budete muset rozmyslet, kam vlastně pojedete.

Oblíbené Chorvatské lokality

Mezi turisty nejoblíbenější lokality patří Dubrovník, Split, Zadar, Pula, Rovinj, Rijeka a Zagreb – Maksimir. Kam se vydat? To záleží primárně na tom, co od své dovolené očekáváte. Nejkrásnější pláže například najdete v Orebiči, v Dubrovníku, Crikvenici, na Makarské Riviéře a na ostrově Vis. Vaší pozornosti by neměl uniknout přehled ubytovacích zařízení v blízkosti písečných chorvatských pláží, který najdete v polovině hlavní stránky Hotely.cz.

Preferujete aktivní dovolenou?

Pokud plánujete strávit aktivní dovolenou, vydejte se do Splitu. Příznivci vodních sportů míří na divokou řeku Cetina, kterou sjíždí na raftu, kánoi i kajaku. A ti hodně odvážní budou moci slanit i tamní skaliska. V samotném Splitu můžete plachtit po moři či se věnovat oblíbenému paddleboardingu.

Máte rádi historii?

Rádi se procházíte centry starobylých měst? V tom případě byste spolu s Dubrovníkem neměli minout malebné městečko Motovun nedaleko Puly. Nebo Korčulu (na stejnojmenném ostrově) s tradiční benátskou architekturou.

Je libo dovolenou v tuzemsku?

Nebo raději svou dovolenou strávíte v tuzemsku? I taková dovolená může být nezapomenutelná. Mezi turisty jsou nejoblíbenější Beskydy, jižní Morava, Šumava, jižní Čechy a Jeseníky. S výběrem ubytovacího zařízení vám opět pomůže server Hotely.cz. Do vyhledávače zadáte sousloví třeba ubytování Liberec, přidáte termín, počet osob a můžete vybírat.
Pokud zkrátka plánujete letní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz.