Vydejte se na dovolenou i nyní! Krásný je ostrov Cres v Chorvatsku, znáte jej?

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Také patříte k těm, kdo cestují především od jara do podzimu a na dovolenou jezdíte v červenci nebo srpnu? Vymaňte se ze stereotypu a vycestujte právě nyní! Překvapíte svou partnerku, odpočinete si a poznáte další hezká místa.

Dovolená v Chorvatsku

Vynikající možností je dovolená v Chorvatsku. Jde o místo, které není přehnaně daleko, kde se dostanete jak po vlastní ose, tak s cestovní kanceláří a za přijatelnou cenu. Apartmány Chorvatsko lákají každoročně mnoho turistů z různých koutů světa. Není se čemu divit. Jde o vynikající možnost ubytování. Nachází se v klidné čtvrti Melin, což je na okraji letoviska Cres. Čtrnáct soukromých domů je zárukou, že si pro ubytování v Chorvatsku vyberete pokoj plně dle vašich představ. Navíc jde o bezprostřední blízkost moře a pláží!

Vyberte si hezký a příjemný pokoj

Pokoje jsou 2 – lůžkové a využít můžete i přistýlku, budete-li mít zájem. Pokoje mají i vlastní koupenu s toaletou a disponují lednicí.

Apartmány jsou vybaveny 2 – 4 lůžky a opět můžete využít jedné nebo dvou přistýlek pro děti. V apartmánech se nachází samostatné ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí. Samozřejmostí je vlastní koupelna a WC. Potěší vás jistě i fakt, že některé apartmány jsou vybaveny klimatizací, wi-fi internetem i TV se satelitem.

Cestujte se spolehlivým partnerem

Vydejte se do Chorvatska, na ostrov Cres s cestovní kanceláří Nykar. Ta tam má již řadu let svůj personál, který se postará o tradiční jídla, dokonalé ubytování i ostatní služby. Buďte dalšími z mnoha spokojených zákazníků, kteří využili její služby. Zajistí pro vás mimo stravování a ubytování i hezké výlety na zajímavá místa, doporučí místa, kde se dá dobře koupat nebo zapůjčí plážové vybavení.

Chorvatsko a ostrov Cres vás jistě zaujme a najdete místo, kde se budete rádi vracet s celou svou rodinou!