First a last minute dovolená do Řecka

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Tak kam to letos v létě bude? V Evropě máme spoustu překrásných destinací, které stojí za prozkoumání. Překrásné ostrovy vhodné k relaxaci nabízí třeba Řecko. Zarezervujte si dovolenou v Řecku už teď za first minute ceny! Nebo raději riskujete a čekáte na last minute nabídky?

Pokud už teď sníte o tom, jak bude vaše letní dovolená vypadat, možná nebude úplně na škodu si ji rovnou objednat.

Levná dovolená? First minute s cestovní kanceláří

Dovolená s cestovní kanceláří je ve většině případů levnější, než kdybyste si ji zařizovali po vlastní ose. Dává to smysl. Cestovní kancelář zařizuje ubytování i přepravu pro vícero zájemců, proto se dostane na lepší ceny. Kromě toho má s mnohými ubytovateli nebo přepravci domluvené speciální nabídky. Dalším bodem pro cestovní kanceláře jsou speciální lety. S cestovkou je možná třeba Korfu dovolená s odletem z Brna. Nemusíte se plahočit do Prahy nebo do Vídně a řešit, kde necháte auto.

Ačkoliv tedy dnes spousta lidí, především těch mladých, s vidinou svobody raději cestuje samostatně, finančně na tom lépe s největší pravděpodobností opravdu nejsou. A ještě mají spoustu starostí navíc. Dovolená po vlastní ose se vyplatí, pokud máte v plánu něco opravdu specifického, nebo chcete být hodně aktivní. Jestli ale míříte za odpočinkem, moře přes cestovní kancelář bude nejlepší volbou.

Objevte krásy řeckých ostrovů

I na pevnině je krásně, avšak ta nejhezčí místa Evropy najdete na ostrovech. Ty řecké jsou určitě sázkou na jistotu. Korfu, Zakynthos, Kréta, Rhodos, Samos a další. Všude je průzračně modrá voda a nádherná příroda. Aktuálně se dají pořídit first minute nabídky za ceny kolem 14 tisíc na osobu za týden. Bude dovolená last minute levnější? Těžko říct, aktuální ceny jsou více než dobré. Termíny začínají už v květnu, tehdy bude v Řecku dostatečně teplo na to, abyste si užili dovolenou se vším všudy, tedy i s koupáním.

Štítky

Sdílej