Vydejte se do Řecka! Prožijte dovolenou plnou slunce, dobrého jídla a klidu!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Přemýšlíte, kde se vydat na vaši další dovolenou? Hledáte inspiraci a ideálně i pozitivní zkušenosti cestovatelů, kteří by vám nějaké krásné místo i hotel doporučili? V tom případě by se vám mohla líbit dovolená Řecko! Nabízí dostatek příležitostí i pro ty nejnáročnější zájemce.

Vyberte si ostrov dle svého vkusu

Ještě než odletíte do Řecka, můžete si vybrat, na kterém ostrově budete svůj pobyt trávit. Mezi oblíbené patří dovolená na ostrově Kos. Právě zde se nachází velmi dobře hodnocený rodinný hotel Family Mitsis Village. Ubytování poskytuje v několika budovách, které jsou rozmístěny ve svahu. Kapacita ubytování je 219 pokojů, lobby s Wi-Fi připojením zdarma, recepce, společenská místnost s TV se satelitem, minimarket, za poplatek také internetový koutek, restaurace i bar s možností posezení na terase. Venku na vás čeká velký i menší bazén s mořskou vodou, aquapark se 3 tobogány v sesterském hotelu Mitsis Hotels Norida Beach. Na pláži a také u bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Děti zabaví dětské hřiště, miniklub, junior klub.

Pláž je oblázkovo-písčitá, přes den po ní každých 30 minut jezdí malý vláček. Město Kos je vzdáleno 32 km a Kardamena cca 5 km. Využít můžete hotelovou dopravu do Kardameny zdarma!

Což takhle Kofru?

Možná vás víc láká dovolená Korfu. I tady je možné ubytovat se v mnoha vynikajících hotelích, které mají mnohaleté zkušenosti a ví, co klienti požadují. Ke kvalitním hotelům patří např. hotel Messonghi Beach Resort. Jde o rodinný resort nabízející 920 pokojů. Využít budete moci 3 restaurace, osm barů, kavárnu, vstupní halu s posezením, TV místnost kadeřnictví, obchody i internetový koutek za příplatek. Ubytování poskytnou dvoulůžkové nebo rodinné komfortní pokoje. Myšleno je i na děti: připraven je miniklub, 3 dětské bazény, hřiště a vláček. Na vyžádání je možné děti pohlídat.

Vydejte se do Řecka a stravte čas v krásné zemi, která se vám jistě zalíbí!

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)