Láká vás návštěva Thajska? Proč ne, letenky jsou teď skutečně levné!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Máte rádi, když si zájezd nebo dovolenou organizujete sami? Podnikáte rádi různé cesty po světě ve dvou, připravujete si vlastní program a jdete za tím, co vás zajímá a baví? V tom případě můžete vycestovat i do Thajska na vlastní pěst! Pořídit si můžete akční letenky, díky kterým vás cesta vyjde velmi levně a ušetřené peníze investujete třeba do zajímavých zážitků v místě pobytu, nebo příjemné večeře či suvenýrů.

Několik příkladů za všechny

Nejlepší je vždy ukázat pravdivost na příkladech. Tak kupříkladu až do 30. listopadu si můžete rezervovat letenky do Thajska Bangkoku za 11 592 Kč. Letěli byste z Prahy se společností Aeroflot.

Pokud byste se rozhodli pro let, na internetových stránkách jaknaletenky.cz si můžete rezervovat jak letenku, tak ubytování. V Thajsku by se vám skvěle nabízel např. Casa Nithra Hotel. Má venkovní bazén, zahradu a je oblíbeným místem, kde v Bangkoku složit hlavu. Nachází se 1,3 km od ulice Khaosan a od Velkého paláce jej dělí 2,5 km. Pokoje jsou klimatizované, disponují posezením, kabelovou televizí s plochou obrazovkou, sprchou a toaletou s toaletními potřebami zdarma. Některé pokoje nabízí sprchový kout, některé vanu. K jídlu ochutnáte thajskou kuchyni a to jak v podobě skvělé snídaně, obědu, tak i večeře.

Hotel se nachází 7,5 km od oblasti Patpong, od letiště Suvarnabhumi jej dělí 35,6 km. Půjčíte-li si vůz, parkovat můžete přímo na místě zdarma.

Vyberte si letenky i ubytování dle vašeho gusta

Budete-li navštěvovat stránky jaknaletenky.cz, najdete i mnohé další levné letenky do Thajska. To stejné platí o ubytování. Hotelů, které zvou svým vybavením, kvalitními službami a ochotným personálem je víc než dost. Stačí vyčkávat a sáhnout po tom, co vás nejvíce osloví.

Cestujte nejen v létě, ale i nyní v chladných měsících. I když je u nás chladno, jinde se zahřejete a užijete si stejně hezkou dovolenou, jako v létě!

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)