Zelené rozkvetlé Korfu – ideální místo pro dovolenou

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Chcete si užít perfektní prosluněnou dovolenou? Vyrazte na Korfu. Tento úžasný ostrov nabízí mnoho zážitků, poskytne vám spoustu výletů, dobrodružství i zábavy.

Hledáte perfektní hotel, který bude splňovat všechny vaše představy? Prohlédněte si užitečné recenze hotelů v Řecku na Cestolino.cz. Zde si můžete díky praktickému třídění zvolit zemi i oblast, kterou preferujete, a následně si přečíst užitečné recenze na všechny resorty, jež se ve vámi vybrané oblasti nachází.

Rozkvetlý ostrov plný veselí

Korfu je druhým největším ostrovem v Jónském moři. Často se mu také přezdívá „Smaragdový ostrov“. Toto přízvisko si získal proto, že je považován za ten nejzelenější mezi všemi řeckými ostrovy. Svěží krajina nabízí nádherné výjevy, které můžete spatřit na svých toulkách okolní krajinou. Flora je zde velmi bohatá, roste tu mnoho stromů, keřů i květin.

Dovolená Korfu je ideálním místem pro mladé i starší generace. Na svých procházkách můžete spatřit především olivovníky, z jejichž plodů se vyrábí známý a v Řecku velmi používaný olivový olej.

Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a pohostinní. Pokud vyrazíte večer do ulic, objevíte kouzlo jejich života. Poznáte také radost a zábavu, která vás potká v každé restauraci i v klubu.

Hotel Acharavi Beach

Zde je krátká recenze hotelu Acharavi Beach: Hotel se rozprostírá na úplném severu ostrova Korfu. Výhodou tohoto komplexu je pláž, která je v bezprostřední blízkosti ubytování. Vstupuje se na ni přes zahradu, což je velmi praktické a na ostrově Korfu velmi běžné.

Areál je poměrně rozlehlý, skládá se z několika patrových budov, navíc je vystavěn přímo u moře. Díky tomu je vhodný také pro rodiny s dětmi.

Vynikající polohahotelu umožňuje mnohé aktivity, které je zde možné vyzkoušet. Zahrát si můžete stolní tenis nebo kulečník, k dispozici je i tenisový kurt. A pokud máte rádi hodně pohybu, využít můžete také nedaleké sportovní středisko. Více informací najdete na webových stránkách Cestolino.cz.