S celou rodinou na dovolenou díky obytné dodávce

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Máte tajné přání, že se vydáte na dovolenou s celou rodinou, i když máte tři děti a čtvrté se brzy narodí? Je to reálné přání. Stejně tak, jako je reálné užít si prodloužený víkend s kamarádkami na horách, kde si užijete soustu cyklo výzev. Stačí si jen pronajmout campervan, obytnou dodávku, která uveze až 6 osob.

Čím překvapí obytné vozy

Jak jsme uvedli, obytné vozy Renault Trafic III uvezou až 6 osob. Pro ně jsou k dispozici místa k sezení, spací prostor, zařízená vestavěná kuchyňka, ve které si můžete uvařit na plynovém hořáku. Venku je vám k dispozici předstan, který skvěle obohatí možnost trávení času – budete mít malé zázemí i venku. Součástí výbavy je i campingový nábytek a tažné zařízení.

Za příplatek si můžete pronajmout např. přenosný LED televizor s integrovaným DVB-T2 tunerem a adaptérem 12 V do auta. Půjčit si můžete i nosič na 2 – 4 jízdní kola, ať už pro děti či dospělé a to včetně elektrokol. Snadno se připevní k tažnému zařízení. Půjčit si můžete i druhou kompresorovou ledničku, která účinně chladí či ohřívá. Rezervovat si můžete i hotová jídla 100 % přírodní, bez chemických přísad, které stačí ohřát. Zapůjčit si můžete i elektrokola, horská kola, campingový nábytek a další skvělé vybavení.

Rezervujte si vůz s dostatečným časovým předstihem

Možná se vám také stává, že děláte spontánní rozhodnutí, ale v případě, kdy je potřeba zajistit víc věcí najednou, tedy dovolenou v práci, sbalit vás i děti, vyřídit vše nejnutnější doma, ve školce, škole atd., je lepší podívat se na obytné dodávky raději předem. Jen tak se vám nestane, že na období, které chcete trávit mimo domov, nebudete moci najít „volný“ vůz.

Půjčovna obytných vozů obytnedodavky.eu pronajímá své vozy na minimálně tři dny. Kontaktujte ji a těšte se na super dovolenou.

Podobné články

Štítky

Sdílej