Wellness a zimní radovánky – kam za nimi vyrazit?

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Nevíte, kam ještě vyrazit na hory? Chcete si zalyžovat a kromě toho si užít i pohodu a relaxaci? Máme pro vás 3 tipy na místa, kde si dopřejete obojí plnými doušky. Abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny na cestě, zaměřili jsme se na místa v České republice a na Slovensku.

1. Medvědín a kouzlo hotelu Svatý Vavřinecpokoj1_1

Letošní zima nebyla na sníh příliš bohatá. Stále se ale nejsou místa, kde je sněhu dostatek. Mezi ně patří Špindlerův Mlýn, který je mimochodem nejpopulárnějším lyžařským střediskem České republiky. Mezi jeho největší lákadla patří moderní čtyřsedačková lanovka Špindlerův Mlýn – Medvědín. Areál nabízí i sjezdovku dlouhou 2 300 m, stále zde leží 40 cm sněhu! V této lokalitě doporučujme ubytování v hotelu Svatý Vavřinec, který se nachází ve Vrchlabí. Z města se pohodlně dostanete na sjezdovky i k dalším atrakcím lokality jako je AQUA Park Špindlerův Mlýn, ve kterém si dokonale odpočinete po náročném lyžování.

2. V srdci Krkonoš za hubičku!

Naším druhým typem na výhodné ubytování v Krkonoších je malebný horský hotel Hříběcí boudy. Najdete ho ve vesničce Strážné, nedaleko Špindlerova Mlýna. V tomto hotelu celý jeden rok života strávil i legendární komik Vlasta Burian. Dnes hotel nabízí pobyty v komfortně vybavených pokojích a apartmánech. Přímo u hotelu je kratší sjezdovka s pomou. Pokud se zde ubytujete, získáte 20 % slevu na půjčení lyžařského vybavení.

3. Do Tater za lyžováním a wellness

Máte rádi delší sjezdovky, takže vám české hory nevyhovují? Vyrazte do Tater. Doporučujeme hotel Eufória***, který leží nedaleko Dolního Smokovce. Od hotelu je to jen kousek do Tatranské Lomnice, kde se nachází nejdelší sjezdovka na Slovensku. Proč tento hotel? Kromě strategické polohy nabízí bohaté wellness vyžití. Hotel má vlastní vířivku a saunu, kde budete regenerovat po náročném dni stráveném na svahu.

Podobné články

Sdílej