Tipy na poznávací zájezdy, které jsou skvělou volbou pro jednotlivce i skupinky

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Máte před sebou dovolenou a stále jste se nerozhodli, do které země se letos vydat na poznávací zájezd? Nebo si užíváte zaslouženého důchodu, volna máte dostatek, ale hledáte zajímavé tipy, kde poznat něco nového?

Pro všechny, ať už páry, jednotlivce i skupinky, se skvěle hodí poznávací zájezdy CK Redok Travel. Ta již několik let nabízí poznávací i pobytové zájezdy u nás i v zahraničí. Pro aktivní klienty nabízí turistické zájezdy s možností výběru různě náročných tras.

Poznávací zájezd do Beskyd s wellness službami

Poznávací zájezdy po České republice nabízí mnoho nového bez dlouhého cestování a potíží s dorozumíváním se. A wellness pobyty se těší čím dál větší oblibě. Na své si na nich přijdou všechny generace, ostatně, kdo z nás nemá rád příjemnou péči, masáže, koupele…?

Spojí-li se poznávací zájezd s relaxačním pobytem v nádherném prostředí, je zážitek ještě o to větší. A právě oddech tělu i duši, přitom spoustu seznamování se s novým, nabízí poznávací zájezd do Beskyd s ubytováním ve wellness hotelu v Horní Bečvě.

Budete mít možnost projít se krásnou přírodou Valašska, která je vskutku jedinečná. Navštívíte Štramberk, Pustevny, prohlédnete si sochu Radegasta, zavítáte i do Rožnova pod Radhoštěm. Projdete i místa pod Lysou horou – obec Ostravici, srub Petra Bezruče, uvidíte nádrž Šanci a mnohé další.

Na přehradě Horní Bečvě se budete moci vykoupat, rybařit, nebo jen tak jezdit na loďkách. Nejde snad minout v tomto kraji Valašské muzeum v přírodě, i vy se do něj podíváte. Pro milovníky přírody bude kouzelná turistická vycházka na Soláň. Zavítáte i do Velkých Karlovic, do Karlovského muzea, do Frenštátu pod Radhoštěm do Technického muzea Tatra v Kopřivnici a mnohé další.

Samozřejmě si budete moci užívat příjemného ubytování a různé služby, které jsou zde nabízeny – tenisové kurty, zapůjčení horských kol, saunu, zábaly, masáže nebo třeba whirlpool.

Věřte, že prožijete krásných 6 dnů, které budou skvělým relaxem i zdrojem mnoha nových informací.

Hledáte poznávací zájezd do zahraničí?

Pro ty, kdo rádi cestují, se nabízí poznávací zájezdy do Německa, Francie, nebo třeba Anglie.

Vydejte se kupříkladu do Německa, na třídenní poznávací zájezd, díky kterému poznáte bavorské zámky Ludvíka II. a soutěsku Partnachklamm. Uvidíte přístavní městečko Prien na břehu největšího bavorského jezera Chiemsee. Lodí odplujete k prohlídce ostrova a největšího zámku Herrenchiemsee, který je replikou Versailles! Prohlédnete si i jedinečnou divokou soutěsku Partnachklamm.

Čeká vás pohádkový zámek Neuschwanstein nacházející se na břehu Labutího jezera – Schwansee. Můžete se těšit i na zámek Linderhof a v závěru na klášter Ettal nebo malované městečko Oberammergau, které je známé krásnými malbami na domech nebo Pašijovými hrami.

Vydejte se poznávat nové země, kraje, města i místa s CK Redok Travel. Prožijete kouzelnou dovolenou a stanete se jejími dalšími spokojenými klienty.