Dovolená pro seniory v exkluzivních destinacích

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Pokud hledáte výhodnou dovolenou, na které zažijete spoustu zábavy i odpočinku, neváhejte vyzkoušet program „Dovolená 55+“. Cestovní kancelář Delfín travel nabízí speciální akce pro seniory, které jsou uzpůsobeny přesně pro ně. Takže ať už se rozhodnete jet s partnerem či s přáteli, tato dovolená vás naplní mnoha nezapomenutelnými zážitky. A to vše za úžasné ceny!

Co je program „Dovolená 55+“

Tento finančně zvýhodněná nabídka je určená osobám, které jsou starší 55 let, a navazuje na původní dotační programy španělské vlády.

V rámci tohoto dotačního programu nabízí cestovní kancelář Delfín travel zájezdy do pěti destinací: Albánie, Andalusie, Menorca, Mar Menor, Sicílie.

Organizace programu „Dovolená 55+“ je uzpůsobena pro věkovou kategorii 55+.

Všestranná péče delegátů je vám vždy plně k dispozici. U odbavení je s vámi vždy zaměstnanec cestovní kanceláře Delfín travel. Destinace jsou pečlivě vybírány s ohledem na potřeby a zájmy seniorů. Tempo celé dovolené je speciálně upraveno pro věkovou kategorii 55+.

Jak tento výhodný program funguje?

Tato skvělá dovolená pro seniory se koná mimo hlavní sezónu, to znamená na jaře a na podzim. Vy se tak vyhnete davům lidí a budete si moct užít ničím nerušenou dovolenou.

Jak již bylo zmíněno výše, tohoto programu se může zúčastnit každý, kdo dosáhl věku 55 let. V případě destinací spadajících pod Španělsko může být tato osoba doprovázena jednou další osobou. Na tohoto cestujícího se nevztahuje věková hranice.

V případě Sicílie musí být alespoň jedna osoba na cestovní smlouvě starší 55 let. Tohoto účastníka může doprovázet libovolný počet dalších osob, opět bez omezení věkem. Programu „Dovolená 55+ program“ se však za příplatek mohou účastnit i osoby mladší 55 let, kteří tyto podmínky nesplňují.

 

Pokud si zvolíte dovolenou u cestovní kanceláře Delfín travel, čeká na vás mnoho skvělých zážitků, ale také komfortní ubytování nebo nadstandardní péče delegátů, která je speciálně zaměřena na potřeby klientů starších 55 let.