Lyžování i odpočinek v zemi mnoha chutí – ve Francii!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Hledáte příjemné lyžařské středisko pro sport i odpočinek? Zajeďte si do Francie! Není to jenom země vína a levandule, najdete zde také hory, které vás jistě zlákají svou krásou. Projeďte se po dlouhých širokých sjezdovkách, nasajte čerstvý vzduch a nechte se hladit horským větrem. Čeká na vás nejen kvalitní sníh, ale také mnoho zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Cestovní kancelář SKOL, nabízí jedinečné zájezdy do různých oblastí Francie. Projeďte se na lyžích, běžkách nebo snowboardech. Pro rodiny s dětmi jsou zde i střediska, která nabízí možnost návštěvy snowtubingové nebo sáňkařské dráhy.

Výhodné slevy a volnočasové aktivity

Pokud si vyberete některý ze zájezdů, jež nabízí tato cestovní kancelář, máte možnost získat slevy a výhodné balíčky. Pokud jste student, jistě vás potěší slevy ISIC.

Tato cestovní kancelář nabízí hned šest oblastí, do kterých se můžete vydat. V těchto střediscích na vás nečeká pouze lyžování, ale také spousta dalších aktivit. Vyzkoušet můžete také bobování nebo sáňkování, využít však můžete i rozličných běžeckých drah.

Neváhejte a vyrazte si s rodinou či přáteli na některé z těchto míst: Alpe d’Huez, La Plagne, Les 2 Alpes, Les Menuires, Chamonix, Tignes.

Co na vás čeká?

Středisko Chamonix (1035 – 3842 m)

Světová metropole alpinismu ležící na úpatí Mont Blanc je skvělým místem pro všechny milovníky jízdy ve volném terénu. I ostatní lyžaři si zde přijdou na své. Těšit se můžete na 78 úžasných sjezdovek, pro snowboardisty je zde také snowpark. Sbalte prkno a lyže, vyrážíme!

Středisko Alpe d’Huez (1250 – 3330 m)

Prosluněná oblast Alpe d’Huez nabízí příjemné lyžování protkané slunečními paprsky. Vydejte se na tento Sluneční ostrov, jak se oblasti přezdívá, a užijte si kvalitního sněhu, čistého vzduchu a dlouhých sjezdovek.

Středisko La Plagne (1200 – 3250 m)

Jedno z nejvyhledávanějších lyžařských středisek se skládá z 10 lyžařsky propojených areálů. Zde najdete mírnější široké svahy vhodné pro carving, technicky jednoduché sjezdovky pro začátečníky a pro odvážlivce jsou zde i černé sjezdovky.

Středisko Les 2 Alpes (1300 – 3568 m)

Domov všech, kteří milují freeride a snowboarding. V této oblasti najdete ty nejlepší podmínky pro jízdu volným terénem.