Dovolená s videodokumentací

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Na kolika dovolených jste v životě byli? A pamatujete si je? Lidský mozek zapomíná a nejdéle udrží vzpomínky, které na nás emočně silně zapůsobily (ať už pozitivně či negativně). Zážitky ale v mysli postupně blednou a zabránit se tomu dá jen tak, že je nějakým způsobem zvěčníte. A přesně o tom je služba Videozážitek.

FlashBuddy / Pixabay

Na každé dovolené nafotíte stovky fotek, avšak na většinu z nich se nikdy nepodíváte. Prohlížet všechny by trvalo moc dlouho, procházet je a mazat ty nepovedené také. Když jednoduše vyberete to nejlepší a spojíte to do krátkého filmu, je to celé tak nějak stravitelnější. Hlavně přijdete k hotovému a zbavíte se nepříjemné povinnosti procházet všechny záběry, což je časově náročné.

Nechat si vytvořit video z dovolené může každý, ještě lepší je to vzít rovnou přes cestovní kancelář. Některé CK se službou Videozážitek spolupracují a jejich zákazníci pak mají památku na dovolenou se slevou. Ve videu se objevuje také logo cestovní kanceláře/agentury, takže i po deseti letech dobře víte, kdo pro vás tento nezapomenutelný výlet zorganizoval.

Jak získat svůj Videozážitek

Poptejte se v CK. Pokud s Videozážitkem spolupracují, mají informační letáky s popisem služby. Jestliže ne, možná je to zaujme a spolupráci navážou. Plus to bude i pro ně – odliší se od konkurence a budou mít novou službu pro zákazníky. A kdyby to přece jen nevyšlo, je možné objednat si video soukromě. Už však nedostanete 20% slevu.

Týmu Videozážitku je třeba zaslat fotografie z dovolené (například přes internetové úložiště), popsat, co přesně byste si ve videu přáli, zvolit si hudbu. Oni vám pak sdělí, kolik bude celé zpracování videa stát. Po schválení video nejdéle do 15 dnů zpracují a odešlou. Vy máte dalších pět dní na to, abyste dopsali své připomínky, které budou vyřešeny bezplatně. Když je projekt dořešený a zákazník s videem spokojený, Videozážitek fotky zákazníka smaže.

Zaujalo vás to? Podívejte se na ukázky zážitkových videí na YouTube.

Podobné články

Sdílej