Frnkněte před koronavirem do teplých krajů

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Panika před infekční nákazou koronavirem v Česku nabírá na obrátkách, a tak si mnoho lidí zahrává s myšlenkou, zda „neprásknout do bot“ a nejet nachytat ještě poslední bronz do Středomoří. Situace v některých státech je z hlediska nemocnosti mnohem příznivější než u nás, a tak cestě za hranice skutečně nic nebrání.

Sbalte plavky, opalovací krémy, pasy, nezapomeňte na pojištění do zahraničí a můžete vyrazit. S úsměvem na tváři a dobrou náladou odzbrojíte všechny škarohlídy i nepřející mluvky a vydejte se za hranice všedních dní. ERGO cestovní pojištění vám nechá otevřená vrátka, pokud byste měli na cestách nějaký problém.

Komerční pojistka nutností!

Ačkoliv si to člověk nepřipouští, může se stát cokoliv. V rozrušení špatně šlápnete a zlomíte si nohu, chytne vás akutní zánět slepého střeva, začne vás bolet zub, nebo dostanete chřipku a bez pojistky jste doslova nahraní. České zdravotní pojištění a “modrá kartička” vám „trn z paty“ nevytrhne. Bez komerční pojistky byste se nedoplatili.

Každá země má svůj systém zdravotní péče a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu, či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 10 Kč na den vám tyto starosti vyřeší. V dnešní době je nutné myslet i na možnou nákazu koronavirem. Ani romantickému pobřeží se bohužel nemoc nevyhýbá. Kdo je připraven, není překvapen. Cestovní pojištění na covid je již součástí běžné cestovní smlouvy. ERGO pojišťovna během cesty hradí veškeré náklady, které cestovní pojištění pokrývá, a to včetně nákladů za lékařské ošetření spojené s případným onemocněním COVID 19.

Bonusová pojistná ochrana

ERGO poskytujeme nad rámec pojistných podmínek i případná pojistná plnění z léčebných výloh i v zemi nebo oblasti, kam správní orgán doporučil v souvislosti s pandemií onemocnění COVID 19 necestovat. Velkorysé gesto přístupu pojišťovny je ohraničeno omezením, kdy se pojištění nevztahuje na úhradu jakýchkoliv nákladů v souvislosti s karanténou či jakýmikoliv preventivními opatřeními. Lidově řečeno, budete-li v zahraničí odesláni do karantény a onemocnění se u vás nepotvrdí, účty za nedobrovolné prodloužení pobytu si zaplatíte sami.

Podobné články

Štítky

Sdílej