Kvalitní ubytování v Brně za přijatelnou cenu najdete v penzionu Derivia

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

46.1Chystáte-li pro svou přítelkyni překvapení v podobě prodlouženého víkendu v Brně, využijte ubytování v příjemném penzionu Derivia. Stejně dobře splní požadavky i chcete-li se ubytovat v jihomoravské metropoli v průběhu několikadenního kurzu, nebo jedete-li na služební cestu.

Komfortní vybavení, spousta příjemných i užitečných služeb, spolehlivý, kvalitní a velmi vstřícný personál, to vše vás čeká právě, využijete-li tento penzion v Brně.

Co vše penzion Derivia nabízí

K tomu, abyste se rozhodli pro pobyt právě v penzionu Derivia jistě přispěje i množství služeb, které pro své klienty přináší. Nejenže získáte komfortní ubytování, ale budete-li mít chuť, můžete se nechat namasírovat kvalifikovanou masérkou. Vybrat si můžete z několika druhů masáží, jmenujme kupříkladu velmi oblíbenou havajskou masáž Lomi-Lomi, nebo sportovní masáž pro všechny fyzicky aktivní osoby.

Toto ubytování v Brně nabízí i možnost nechat se přepravit kde budete potřebovat ve kterékoli denní i noční hodině. K dispozici vám bude profesionální řidič se znalostí anglického jazyka, bontonu, několikaletou praxí a kvalitním vozem značky Mercedes Benz třídy S-klasse. Potřebujete odvézt na výstaviště, na jednání do nějaké společnosti, nebo na letiště v Brně, Praze či třeba Vídni? Vyhoví všem.

K velmi zajímavým a netradičním nabídkám patří pronájem plachetnice značky Hunter, který penzin Derivia vlastní. Kotví na Brněnské přehradě a je vám k dispozici jak s kapitánem, tak bez něj.

Problém nečiní ani zajištění výletů po jižní Moravě, kupříkladu do vinného sklípku s ochutnávkou vín, do Moravského krasu nebo kdekoli jinde.

11Podívejte se na reference

Navštívíte-li webové stránky penzionu Derivia, najdete spoustu kladných ohlasů klientů, kteří ubytování zde využili. Další velkou vizitkou jsou získané ocenění, které penzion za své kvalitní služby získal v roce 2012.

Rezervujte si pokoj pro sebe, nebo svou rodinu a stravte příjemné chvíle v pohostinném prostředí penzionu Derivia.