Půjčovna dodávek – to je tip na dovolenou jinak

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem


Vyrážíte každý rok na dovolenou letadlem? Nebo jezdíte svým osobákem naloženi až k prasknutí, a i tak jenom ve čtyřech, tedy bez babičky a dědečka? Zkuste to letos jinak. Vypravte se na dovolenou s dostatkem prostoru pro více lidí i větší výbavu. Půjčovna dodávek a minibusů vám poskytne vše, co na tento typ dovolené potřebujete.

Půjčovna dodávek dokáže být řešení pro to, abychom si užili dovolenou zcela jinak. Co vše nám umožní? Třeba vyrazit po českých luzích a hájích i bez karavanu. Pouze s dobře naloženou dodávkou, kam se vejdou stany, ale i kola a další vybavení pro pořádné kempování.

S minibusem či vícemístnou dodávkou můžete vzít na dovolenou k moři třeba dědečka s babičkou. Nebudete vázání na jedno letovisko. Je jen na vás, kde všude se po cestě zastavíte a kde nakonec zakotvíte na více dnů. Spát se dá v privátech, pod stanem a mnohdy i v autě. I když prarodiče nalákáte spíše na špetku komfortu než na zálesácké dobrodružství. Ale abyste nebyli překvapeni.

Dodávky a mikrobusy z Ostravy

Půjčovna minibusů Ostrava, autopůjčovna Bauer, je pro vaše dovolené připravena. Nabízí nízké ceny i dostatečně velký vozový park. Vozy jsou ve výborném technickém stavu a pravidelně servisované. Auto vám půjčí s evropským pojištěním a s asistenčními službami platnými po celé EU, a to s garancí, že v případě problémů dostanete náhradní vozidlo.

Kam si mám pro mikrobus či dodávku přijít? Půjčovna dodávek Ostrava vám auto přistaví sama na smluvené místo. A to třeba i o víkendech a o svátcích. Vždy jde o kvalitní nová auta, jejichž stáří není vyšší než dva roky. V ceně půjčovného je zahrnuto vše, kromě paliva.

Nezapomeňte na včasnou rezervaci

Zejména v létě je o vozy velký zájem. Rezervujte si proto dodávku či minibus s předstihem na požadovaný termín. Veškeré formality se zapůjčením auta vyřídíte do 20 minut. Pak už si stačí ve smluvený termín přijít auto vyzvednout, nebo si jej nechat přistavit.

Podobné články

Sdílej