Kam na dovolenou? Prozkoumejte krásné Bulharsko

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem


Přemýšlíte, kam letos vyrazíte na dovolenou? Co takhle zkusit Bulharsko? V poslední době se řadí mezi oblíbené destinace a existuje pro to hned několik dobrých důvodů. V článku najdete inspiraci, co všechno nabízí právě Bulharsko a jakou cestovní kancelář si vybrat v případě, kdy si chcete užít originální dovolenou na míru.

Pobřeží Černého moře, krásné hory a fascinující architektura

Při cestě do Bulharska hodně lidí míří právě na pobřeží, kde je čisté moře lemované krásnými plážemi. Jde o perfektní destinaci pro poklidnou relaxační dovolenou. Příkladem je překrásné Slunnečné pobřeží. Pro zábavu se vypravte do největšího přístavu ve Varně, kde je kromě jiného i největší akvapark v Bulharsku. Zároveň se však můžete pustit i do dobrodružného objevování místních krajů, protože zde čekají také tajemné hory a romantické zapadlé vesničky, kde spatříte pohled do běžného života místních lidí. Ve větších městech zase čekají honosné architektonické stavby. Dovolená v Bulharsku může mít zkrátka mnoho tváří a záleží jen na vás, jaké budete chtít poznávat.

Vyrazte na dovolenou snů

Zájezd do Bulharska nebo do jiné země si můžete vybrat u cestovní kanceláře Rudolf Reisen. Kromě klasických zájezdů je možné domluvit si dovolenou na míru, která bude splňovat všechny vaše představy. Zájezd na míru se dá připravit téměř do jakékoliv země, takže si můžete užít i pořádnou porci exotiky. Využijte zkušeností cestovní agentury Rudolf Reisen, která na trhu působí již 17 let, a zažijte dokonalou dovolenou. Pro sestavení zájezdu na míru stačí vyplnit jednoduchý online formulář, specifikovat své požadavky a počkat, až budete kontaktováni cestovní agenturou s návrhem výsledku. Podívejte se i do běžné nabídky, třeba se zde najde dovolená, jaká vám učaruje.

 

Podobné články

Štítky

Sdílej