Půjčte si pohodlný a prostorný vůz a vydejte se do míst, kam vás srdce “táhne“.

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Máte přání podívat se do Slovinska, hor Itálie, Řecka nebo třeba někam na Slovensko? Chtěli byste letošní dovolenou pojmout trochu jinak a cestovat, strávit v oblasti, kde se vám bude líbit pár dnů a pak se posunout dál? Proč si nevychutnat takhle pestrou a zajímavou podívanou, která se sebou nese bezesporu různorodost, zábavu a mnohé příležitosti? Stačí půjčit si vyhovující model vozidla z autopůjčovny, zabalit a vyrazit.

Vyberte si autopůjčovnu s tradicí

Abyste se mohli na pronajatý automobil plně spolehnout, vyberte si autopůjčovnu, která je prověřena časem a má mnoho klientů. To pro vás bude znamení, že poskytuje kvalitní služby i vozy. Jednou takovou je autopůjčovna West Car Praha. Jde o rodinnou společnost, která byla založena již v roce 1989. Vůz vám půjčí bez nutnosti složení vysoké kauce, tak jako to bývá běžné u jiných společností.

Pronajmout si u ní můžete různé typy vozidel světoznámých značek, jako je např. Volvo, Audi, Volkswagen, BMW, Škoda, Peugeot, Mercedes Benz a další. Vybrat si můžete model vyhovující pro cestování ve městě, tak i ten, který vás bez potíží dopraví do vysokých hor a kopců. Vozový park disponuje menšími auty i většími s pohonem 4×4.

Na své si přijdete, ať už máte rádi manuální nebo automatickou převodovku. Stejně tak si můžete vybrat konkurencí ne příliš často nabízené druhy aut, které vás jistě potěší a mile překvapí.

Kvalitní vozidla, autorizovaný servis

U všech vozidel jsou prováděny pravidelné kontroly, které zajišťují autorizované servisy daných značek. Zajištěna je tak nevyšší možná kvalita a spolehlivost. Samozřejmostí je čistota aut, přezutí vhodných pneu pro tu či onu roční dobu.

Mnoho výhod a úspor

West Car Praha nabízí půjčení vozů za akční ceny. Také vám v případě zájmu zdarma půjčí dětskou autosedačku, automobil přistaví kdekoli v Praze nebo na letišti, všechny ceny uvádí včetně DPH… Jestliže se na ni obrátíte, přesvědčíte se, že dělá vše pro spokojenost svých klientů a rádi se k ní budete vracet.

Podobné články

Sdílej