Všechny druhy počasí, moře, hory, exotika, kasina, adrenalin, relax… Nechte se zlákat na cestu kolem světa!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Mezi námi snad není nikdo, kdo by se při nabídce absolvovat cestu kolem světa okamžitě nezamýšlel, že by mohl jet… A téměř všichni by po chvilce řekli, že jedou! Cesta kolem světa je totiž jedna z nejlepších příležitostí, jak navštívit velký kus světa, poznat jiné kultury, národy, prostředí v mnohém odlišné, než to naše a spoustu jiného za pouhých 41 dnů.

Malá ochutnávka z toho, co uvidíte

Čeká vás skutečně nezapomenutelná dovolená, posuďte sami:

Podíváte se do Bangkoku, do Austrálie, budete šnorchlovat na ostrově Velkého bariérového útesu Green Islad a skutečný adrenalin zaručí výlet do NP Daintree, kde uvidíte deštné pralesy a v loďce se projedete po řece k pozorování krokodýlů.

Navštívíte i krásný Nový Zéland, kde vám bude k dispozici automobil. Můžete zkusit překonat sami sebe a skočit Bungee jumping, rafting nebo něco jiné. Krásná příroda, sopky, geotermický park, jeskyně, svítící červy, to vše přinese nové, nezapomenutelné zážitky. Ostrovy Tahiti, Bora Bora zaručují nádherné dny u moře, pohodu, chvíle klidu a relaxu.

Neminete ani Las Vegas, kde budete moct navštívit všechny druhy zábavy, kasin a zkusit své štěstí. Los Angeles, Lima, Peru, další zastávky, které na vás dechnou zcela jinou kulturou a atmosférou. 26. den navštívíte Cusco – posvátné údolí Inků, následně Machu Picchu, kde pojedete 4 hodiny vlakem okouzlující krajinou.

Santiago de Chile vám ukáže jeho důležité místa a také kupříkladu vinařský závod Maipo Valley s ochutnávkou vín. Velikonoční ostrov vás uchvátí prohlídkou Ahu Tongariki s patnácti sochami i pláží Anakena. Uvidíte i lomy Rano Raraku a Puna Pau, ale také jeskyni Ana Tepahu.

Brazílie a krásné Rio de Janeiro. Prohlédnete si město, zubačkou projedete prales Tijuca, podíváte se na krásnou pláž Sao Conrado, Leblon a Ipanema, uvidíte i záliv Guanabara, pláže Botafogo a Flamengo a přijdete až do samého centra Ria. Samozřemě nebude chybět volný čas a pohyb, který budete moct strávit na světoznámé pláži Copacabana.

Chcete vědět více?

Jestli vás malá část z toho, co uvidíte a zažijete zaujala, klikněte na Cesta kolem světa a přečtěte si podrobnější informace k cestě. Zaručeně budete mile překvapeni tím, co všechno je pro vás připraveno.

V ceně jsou zahrnuty noclehy v 3 až 3,5* hotelu, snídaně, obědy, večeře dle itineráře, služby anglicky mluvícího průvodce, výlety, aktivity, exkurze a vstupné dle programu, pronájem auta a jeho pojištění na Novém Zélandu, pojištění CK proti úpadku a osobní cestovní pojištění.

Za příplatek je možné obohatit program o další destinace a jiné výhody.

Na cestu kolem světa se můžete vydat kdykoli v průběhu roku. Naplánujte si dostatečně dlouhé volno, nejlépe s někým blízkým, abyste se mohli z nádherných zážitků kochat společně a vydejte se vstříc krásám života a světa.