Zaparkujte váš vůz na hlídaném parkovišti u Letiště Václava Havla a užijte si dovolenou bez starostí

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Na dovolenou většina z nás balí mnoho zavazadel, a tak je nejpohodlnější variantou přepravy k letišti vlastní vůz. Stejně tak potřebují automobil u letiště zaparkovat ti, kdo se z různých koutů Čech do Prahy dostávají složitě, nebo nechtějí čekat a před příletem i po něm chtějí trávit co nejmenší dobu přepravou na letiště.

Jestliže přemýšlíte, kde v Praze zaparkujete váš vůz, abyste se nemuseli obávat, jestli jej někdo neodcizil, nevykradl, jestli najdete parkovací místo rychle a nebudete meškat, natož tak, aby vám letadlo uletělo… zvolte parkoviště u letiště Ruzyně. Nabízí 150 venkovních a 350 krytých parkovacích míst sedm dnů v týdnu, 24 hodin denně.

Parkoviště s propracovaným servisem

Jistě vás potěší, že se parkoviště a garáže PARKING T 1+2 nachází přímo před terminály Sever 1 a 2. Nebudete muset batožinu přenášet dlouhou trasu, sami, nebo s početnou rodinou budete úplně u letiště a cesta k terminálu vám zabere pouhý 2 minuty chůze.

U parkování i manipulace s batožinou se budete cítit pohodlně, dostatečně široké jsou rampy i parkovací místa.

K dispozici vám bude po 24 hodiny obsluha parkoviště letiště Ruzyně. O bezpečí vozů se stará moderní parkovací zařízení i kamerový systém.

Vybrat si lze i parkování v garážích, jež se nachází v multifunkční budově EUROPORT, kde se nachází i hotel, restaurace, využít můžete wifi připojení či elektronické odbavení.

Využijte možnosti úspory

Jestliže si rezervujete parkování letiště Praha online, obdržíte e-mailem kupon s 50% slevou. Ten budete moci při placení v pokladně v kanceláři uplatnit a mít parkování značně levnější. Stačí jen vyplnit datum příjezdu a odjezdu, e-mailovou adresu pro zaslání slevového kupónu, to je vše.

Cestujte s vědomím, že je o váš vůz výborně postaráno. Rezervujte si parkovací místo online a přesvědčte se, že se dá parkovat blízko letiště, bezpečně a za příznivou cenu.