Zasnoubení na dovolené, splněný sen žen

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Cestování a dovolená jsou velká příležitost, jak netradičně požádat vaši milou o ruku. Možná se chystáte pořídit zásnubní prsten a udělat důležitý životní krok, kterým zásnuby skutečně jsou, a chcete, abyste si na ně pamatovali celý život. V tom případě spojte krásné s vzácným a učiňte tak v klidu, pohodě a relaxuj na dovolené.

Doma nebo v zahraničí

Jste-li cestovatelé a cestujete každý rok do některé jiné země, bude příhodné uskutečnit překvapení v cizině. Pak už je jen na vás, kterou zemi vyberete. Vrátit se můžete někde, kde už jste byli a místo nebo lidé vás tam nadchli, ale stejně tak můžete odjed někde, kde je to s láskou spjaté už předem. Francie, Itálie, Řecko, nebo Slovensko, zvláště, pokud je odtud vaše milá pochází.

Můžete jí složit báseň o lásce, do které zakomponujete její překrásnou rodnou dolinku, vyzvednete něco, co pro vás dělá, jako třeba připravuje skvělé večeře a zdůrazníte něco z její krásy, kupříkladu vlasy, vůni, oči ale klidně i krásné dlouhé nohy.

Lákavé místa Slovenska

Autor obrázku: Ján Sokoly

Časové naplánování je čistě na vás dvou, ale od ročního období by se mohlo odvíjet to, kde přesně pojedete. Sázkou na jistotu jsou však dovolené strávené v nějakém městě, nebo kraji. Jste-li rádi týden na jednom místě, které máte jako základnu a z něj vyjíždíte na různé výlety, mohl by se vám líbit Trenčín a jeho okolí. Navštívíte hrad, můžete si zajet do nedaleké Dubnice nad Váhom, do Ilavy a je to z Čech jen kousek.

Stejně tak by se vám mohlo zamlouvat ubytování v Žilině, která nabízí vysoký ubytovací standard v hotelích a penzionech, významné památky města, stylové kavárničky, kulturní i sportovní vyžití, atak si na své přijdou jak ti, co rádi lenoší, tak ti, kdo si i na dovolené rádi máknou. Můžete zajít do kina, na noční procházku nasvíceným městem či „jen“ využít služby hotelu a strávit pár dnů v posteli.

Ať už na Slovensku nebo ve vzdálenější zemi, zařiďte si příjemnou dovolenou a užijte si nezapomenutelné zážitky.