Dovolená na Kanárských ostrovech přináší slunce, klid a krásné prostředí

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Jestli se nemůžete dočkat teplého počasí a slunečních paprsků, nabízí se nejpříhodnější způsob, jak to vyřešit. Vyhledejte ten nejvýhodnější laste minute a za sluncem odleťte. Cestovní kanceláře nabízí velmi příjemné ceny last minute, díky nimž můžete velmi ušetřit a uspořené peníze využít třeba na místě dovolené.

Nemusíte ale cestovat jen s našimi cestovními kancelářemi. Akční ceny pobytů a dovolených na našem trhu nabízí i zahraniční cestovky, kupříkladu německé cestovní kanceláře. Jejich nabídku pečlivě sleduje a také poskytuje česká cestovní kancelář airstop.cz.

Krásný 22 °C na ostrově Tenerife

Autor obrázku: Tony Hisgett

Sluncem zalité pobřeží a pláže jsou právě teď na Kanárských ostrovech. Nejoblíbenější a největší ostrov Kanárských ostrovů, ostrov Tenerfie, hlásí příjemných 22 °C a teplota vody sahá k 18 °C. To je zelená ke koupání pro všechny milovníky otužování a vyplavení endorfinů.

Díky německým cestovkám se můžete na Tenerife podívat již za cenu od přibližně 5.000,–Kč. Stačí vybrat si termín, počet dnů, na které odletíte, počet osob a lety s cenami se vám přehledně zobrazí.

Pak už nebrání nic tomu, abyste si vybrali vám vyhovující hotel. Vybírat můžete z neuvěřitelných 490 hotelů. Jistě oceníte hodnocení hotelů a recenzi ubytovaných hostů, kteří v nich strávili svou dovolenou. Nestane se vám tak, že si zaplatíte ubytování někde, kde by se vám pak nelíbilo. U jednotlivých hotelů nechybí hezká fotogalerie, která vám pomůže přiblížit prostředí a usnadnit rozhodování.

Ráj na zemi pro snílky i samotáře

Autor obrázku: Alex Healing

Zaujaly vás Kanárské ostrovy, ale rádi byste někam, kde není rušno? Pak je tady další z ostrovů, který je na druhém místě, co se velikosti týče. Jeho název je Fuerteventura. Je nejméně osídlený a tak je skvělým místem pro všechny, kteří neholdují přeplněným plážím, rádi se prochází a přemýšlí, nebo jen tak relaxují a užívají si volna.

Opět můžete vybírat z několikahvězdičkových hotelů a inspirovat se recenzemi návštěvníků, kteří byli v daném hotelu ubytovaní.

Zvolíte-li si jako místo dovolené Kanárské ostrovy, jistě prožijete dny v nezapomenutelném prostředí a budete se chtít opět někdy vrátit.