Letecká přeprava balíků, zvířat i atypického zboží je nyní rychlejší

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Fuzz / Pixabay

Díky mezinárodní společnosti ROTH cargo se sídlem v Česku je dnes letecká přeprava zboží, balíků, obchodních zásilek i zvířat a lidských ostatků rychlejší a pružnější. Veškerou dokumentaci, balení zboží i odborné konzultace poskytují odborní zaměstnanci spolu se skladováním zásilek úplně samozřejmě. Protože ROTH cargo spolupracuje se společnostmi provozujícími přepravu osob, ale i nákladní dopravu, četnost letů je znásobena a doprava požadovaného zboží je zrychlená.

Letecká přeprava osobních věcí a obchodních zásilek

Cestujete-li například na horolezeckou výpravu do Himálaje a potřebujete přepravit všechna velkokapacitní zavazadla v určitém časovém termínu, není nic jednoduššího, než si objednat dopravu přes webové stránky roth.cz, kde naleznete jak e-mailové, tak telefonické spojení. Domluvíte si předpokládaná data odletu konkrétního letadla s vašimi věcmi, které buď dovezete na letiště v Praze, anebo si je zaměstnanci společnosti u vás vyzvednou. Můžete využít možnosti zabalení všech osobních věcí. Po zvážení a změření vám bude vystaven nákladový list s potřebnými údaji, číslo letu, destinace a doba příletu. Zásilku se svým unikátním číslem si můžete sledovat díky aplikaci Sledování zásilek. Za osobní věci se považují i jiná sportovní náčiní, křehké předměty a věci osobní potřeby. Podobně se přepravují obchodní zásilky, jen se mění seznam nutné dokumentace. Veškeré podrobné informace o přepravě obchodních dokumentů jsou rovněž na webu společnosti.

Přeprava živých zvířat a dalšího materiálu

Ačkoliv se to zdá morbidní, i živá zvířata se přepravují obdobně jako neživé předměty s rozdílem, že je o ně postaráno s lidským přístupem a nebudou nikde zavřená déle než 24 hodin. Zvířata mají také dokumenty jiného rázu: platné veterinární osvědčení, zvířecí pas, mezinárodní čip a očkování platná pro cílovou destinaci. Zvířata se přepravují ve schráně s kovovými dvířky, s jednoduchým a bezpečným uzamykáním, s úchyty pro bezpečnostní pásy a možností uchycení misky na vodu. Dají se letecky posílat psi, kočky, ptáci, hadi, křečci, rybičky, ale i větší šelmy. Zvířata se přepravují v zavazadlovém prostoru. Letecká společnost ROTH dopravuje zbraně, lidské ostatky, nadměrné náklady i nebezpečné zboží při dodržení konkrétních podmínek, jež jsou podrobně vypsány na firemním webu.

 

Podobné články

Štítky

Sdílej