Prožijte dovolenou za humny a s prvotřídním servisem

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Písečná pláž u čisté vody, ubytování v chatkách u pláže a perfektní servis za skvělé ceny, to vše najdete u Máchova jezera. Nemusíte jezdit k moři, když máte zajištěné zázemí, vyžití pro děti, relaxační a sportovní prvky přímo u nosu. V oblíbené rekreační oblasti Staré Splavy se nachází chatová osada Elite, nabízející ubytování v zařízených chatkách a stravování v jídelně s barem na břehu jezera. Co víc si pro strávení klidné, zábavné a především levné dovolené přát?

Ubytování v zařízených chatkách na břehu Máchova jezera

V rekreačním areálu nabízí Máchovo jezero ubytování ve čtyřlůžkových chatkách, jichž je v osadě rozmístěno 48. Můžete přijet s přáteli, dětmi nebo spolupracovníky na příjemně strávený víkend či prázdniny. Chatová osada Elite disponuje dvěma ohništi s možností zapůjčení souprav na grilování. Stravování je možné zajistit si v jídelně, kde je rovněž bar pro večerní posezení nebo občerstvení během dne. Pro děti jsou k dispozici zábavní a herní plochy s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm pro nejmenší. V blízkém okolí se nachází množství sportovišť, jako jsou hřiště na volejbal, minigolf, kolotoče a trampolína. Na Máchově jezeře se půjčují loďky a šlapadla, jsou zajištěny vyhlídkové plavby parníkem. Region vybízí k cykloturistice a výletům po překrásném okolí i za turistickými pamětihodnostmi. U Máchova jezera se během prázdnin a dovolené nebudou nudit dospělí ani děti.

Zajištěné sportovní vyžití, relaxace i stravování

Máchovo jezero – chatky jsou skvělým řešením báječně stráveného volna v klidném prostředí uprostřed čarokrásné přírody. Chatová osada je zasazena do stínu vzrostlých stromů, proto i v parných dnech je jistota klidného odpočinku po cyklovýletě nebo turistické výpravě. Perfektní zázemí a příjemné prostředí u vody je zárukou dokonalého odpočinku. Během dovolené se nemusíte starat ani o stravování. Základní občerstvení si můžete uschovat v chladničce, která je součástí vybavení každé chaty. Pro strávníky, již si nepřejí zatěžovat se vařením a nakupováním a ještě si chtějí pochutnat na vynikající kuchyni, nabízí chatová osada Elite stravování formou polopenze či plné penze v místní jídelně.

Studenti, žáci a sportovní oddíly jsou vítáni

Plná penze se připravuje pro větší skupiny, jako jsou turistické oddíly, sportovní kluby nebo i školy v přírodě. Stoprocentně vybavená osada je vynikajícím cílem právě pro rekreaci a sportovní soustředění zmíněných skupin. Během května, června a září, kdy není Máchovo jezero – ubytování tolik exponované prázdninovými návštěvníky, jsou chatky k dispozici studentům a žákům škol. Vynikající podmínky pro pobyt dětí a jejich pedagogického doprovodu s možností stravování a dostatek sportovního vyžití přímo vybízí ke strávení příjemného týdne během školního roku. Areál Elite je připraven i na velké skupiny neposedných žáků a aktivních sportovců.

Podobné články

Sdílej