Levná dovolená u moře 2014

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Autor obrázku: e*v

Levná dovolená u moře 2014 je snem každého z nás. Ovšem vybrat ideální destinaci pro levnou dovolenou 2014, není už vůbec lehké. Destinací je hodně a také ceny se liší.

Levnou dovolenou u moře 2014 tu si chce dopřát každý z nás. V koutku duše většina z nás touží po odpočinku u moře, ale tak trochu bojuje s financemi. Levná dovolená u moře se dá v dnešní době sehnat. Věnujte trochu svého času a úsilí hledání a uvidíte, že najdete. S hledáním vám mohou pomoci internetové vyhledavače.

Mezi destinace, ve kterých seženete opravdu levnou dovolenou u moře patří: Chorvatsko, Egypt, Bulharsko, Turecko a Řecko.

Levná dovolená u moře 2014 – Chorvatsko

Chorvatsko patří mezi tradiční země vyhledávané pro dovolenou. Určitě neprohloupíte, když se vydáte na právě zde, protože levná dovolená je takřka zárukou. Těšit se můžete na křišťálově čisté moře, romantické zálivy s oblázkovými plážemi či malebnou chorvatskou architekturu. V Chorvatsku klidně můžete zažít neopakovatelný turistický výlet do tamních hor. Mezi nejlevnější destinace patří: Baška Voda, Podgora, Brela. Zde seženete dovolenou již za 3.000 Kč.

Levná dovolená u moře 2014 – Egypt

Nezapomenutelnou a levnou dovolenou 2014 naleznete také v Egyptě. V Egyptě se můžete spolehnout na kvalitní služby za přijatelné ceny. Těšte se i na prožití poznávacích tras, hraní golfu, potápění. Využit můžete jen čistý relax ležením na pláži u moře. Levnými destinacemi jsou: Taba, Hurghada, Dahab. Zájezdy se pohybují v ceně okolo 10.000 Kč. Získáte tak vysněnou levnou dovolenou u moře 2014 v lukrativní zemi.

Levná dovolená u moře 2014 – Bulharsko

Bulharsko se v posledních letech pyšní stále větším zájmem ze strany turistů. Bulharsko vám při dovolené zaručí dny plné romantiky, dobrodružství, ale i odpočinku. Černomořské pláže Bulharska získali ocenění nejlepších pláží na světě. V Bulharsku máte jedinečnou možnost ochutnat místní kulinářské umění, které je známe ve všech koutech světa. Oblíbené destinace jsou: Burgas, Obzor či Primorsko. Bulharsko je tedy synonymem pro levnou dovolenou. Dovolená do Bulharska se pohybuje kolem 6.000 Kč.

Levná dovolená u moře 2014 – Turecko

Levná dovolená se dá prožít i v zemi pohádek Tisíce a jedné noci. Ano, jedná se o levnou dovolenou v Turecku. V Turecku se můžete těšit především na mnoho architektonických skvostů, průzračně čisté moře, spalující slunce a nekonečné pláže táhnoucí se kolem pobřeží. Levná dovolená v Turecku se pro svůj romantický charakter stala výhodnou zejména pro milence. Nejlevnější destinací v Turecku je Alanya a Side. Dovolenou si zde pořídíte již od 9.000 Kč.

Levná dovolená u moře 2014 – Řecko

Máte – li smysl pro romantiku a zároveň milujete historii, tak pravou levnou dovolenou pro vás představuje Řecko. Řecko je kouzelná země protkaná slunečními paprsky s neustálou vůni všudypřítomného olivového oleje. Milovníci antické architektury si zde přijdou na své. Levná dovolená se dá pořídit zejména ostrovy Korfu, Krétu a Rhodos. Cena této dovolené je kolem 7.000 Kč.

Levná dovolená u moře – Exotika

Levnou dovolenou u moře můžete absolvovat i v exotických destinacích. Jmenovitě jde zejména o Kubu a Thajsko. Tam pořídíte dovolenou okolo 10.000 Kč.

Článek přináší přehled o tom, že se dá pořídit levná dovolená u moře i v roce 2014. Nemusíte mít zrovna milióny na vašem kontě, aby, jste si dopřáli dovolenou u moře. Stačí si vybrat destinaci, ve které chcete strávit dovolenou, a také věrného společníka v podobě kvalitní cestovní kanceláře. Potom již nic nebrání tomu, aby se levná dovolená u moře 2014 stala skutečností.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)