Poznejte kouzlo ostrova Mauricius

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Chorvatsko nebo Bulharsko jsou pasé. Stejně tak moc nenadchne ani Itálie či Řecko. Dubaj? Tam už také jezdí všichni. Co takhle vyrazit na Mauricius?

Mauricius a jeho požitky

Už dva tři roky rezonují na seznamu lákavých míst cestovatelů dvě destinace, shodou okolností začínají obě na písmeno M. Maledivy a Mauricius. Zatímco prvně jmenované místo je všeobecně vnímáno za dostupnější, Mauricius se stal synonymem luxusu. Není divu, podívejte se zde: http://www.rudolfreisen.cz/pruvodce/mauricius. Ostrovní stát ležící u Madagaskaru nabízí spoustu požitků, které budí dojem, že si je mohou dopřát jen vyvolení. Naprosto fascinující příroda, kterou utváří barevná flora a divoká fauna. Ohromí vás všudypřítomné korálové útesy. Jistě vás také fascinují ony lákavé obrázky písečných pláží snů. Azurové modré moře rozvlněné křišťálově čistou vodou. Úchvatně bílý písek, který taktéž omámí svým purismem. Nádherné palmy. Nikde nikdo, což evokuje onen přepych. Nebudeme vám nalhávat, že se jedná o zájezd za hubičku. Ovšem zatímco u našich cestovních kanceláří zaplatíte bezmála 50 000 korun, u těch německých (http://www.rudolfreisen.cz/zajezdy/dovolena-zajezdy-nemeckych-ck) dáte skoro pouhou polovinu. A to za all inclusive!

Německé cestovní kanceláře nabízí víc

Je sice pohodlné zajistit si zájezd u nás, kde v cestovní kanceláři rozumíte, co vám nabízejí, a máte i jistý pocit bezpečí, že v případě problému na dovolené se snáze domluvíte s delegátem. Ovšem podívejte se kolem sebe, jestli nemáte kamaráda či známého, kdo často cestuje. Nejezdí raději německými cestovkami? Je to velký trend. Jednak zde hraje velkou roli finanční stránka. Zájezdy, jež nabízí německé ck, skutečně vyjdou levněji. A co je paradoxní, najdete zde mnohem vyšší kvalitu služeb. Tu vyhledávají nejen Češi, kteří chtějí ušetřit, ale i multimilionáři, jež často také volí služby německých cestovních kanceláří. Oceňují právě zmíněné lepší služby a i jistou anonymitu. Pokud si i vy zvolíte tuto cestu, ale ostýcháte se, protože nebudete rozumět, najděte si spolehlivého českého zprostředkovatele, jako je Rudolf Reisen (http://www.rudolfreisen.cz/). Můžete vybírat od evropských destinací přes asijské a africké až po Ameriku.

Podobné články

Štítky

Sdílej