Chystáte se ještě letos vyrazit na dovolenou? Tyto cenově nenáročné destinace nezklamou!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

sabrinaschlich / Pixabay

Léto se pomalu chýlí ke konci, pořád však není pozdě vyrazit do teplých krajin. Řada jihoevropských států slibuje příjemně teplé počasí i v září, dokonce si ještě zaplavete v moři. Pokud se vám navíc podaří chytit dovolenou na last minute, užijete si relax za mnohem menší peníz než uprostřed prázdnin.

Bulharsko je opět in

Mnoho lidí Bulharsko dlouhá léta zavrhovalo kvůli jeho dostupnosti v éře socailismu, je už však na čase od podobných předsudků odhlédnout. V okolí Černého moře je krásně, levně a úroveň tamějších služeb i čistota pláží se zlepšily k nepoznání. Rozhodnete-li se navíc pro Bulharsko all inclusive, užijete si pohodovou dovolenou s několika chody denně, nápoji zdarma po celou dobu pobytu, zajistíte si místo u bazénu i na pláži a vaše děti se pobaví při bohatém programu. Na letišti v Burgasu či Varně jste za dvě hodiny – a hned můžete obdivovat třeba středověké městečko Nesebar nebo přímořské letovisko Zlaté písky.

Turecko – dlouhodobý favorit

Tato země je mezi českými turisty mimořádně oblíbená – jedná se koneckonců o kolébku formátu all inclusive. Začnete-li vyhledávat heslo dovolená Turecko 2017, v prohlížeči na vás vyskočí dlouhá řada skvěle vybavených hotelových resortů a středisek s různě velkou mírou luxusu. Cestují sem zamilované páry, rodiny a v poslední době i mnoho seniorů. Právě lidé ve věkové kategorii 55+ si nyní mohou užívat radosti cestování za výrazně sníženou cenu díky speciálním seniorským slevám jako zajezdy55.cz. Většina tureckých turistických destinací je situovaná v Egejské Riviéře a na březích Středozemního moře. Letoviska jako Antalya, Bodrum či Marmaris by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti. Turecko dále nabízí bohatou historii, ale i obrovský výběr akčnější zábavy, jako jsou vodní sporty.

Horkým tipem je letos Řecko

Jet do Řecka je pro mnohé dlouholetým snem, který se v poslední době díky tamnímu poklesu cen může snadno stát skutečností. Tato pohádková země oplývající starověkými památkami a nádhernou přírodou láká turisty z celého světa. I vy se můžete projít po Athénách či Delfách, nebo navštívit jeden z nádherných ostrovů. Mezi nejpopulárnější destinace dlouhodobě patří Kréta, Rhodos, Zakynthos, Korfu, Mykonos a Lefkada. Místní jídlo si zamilujete, obyvatelé jsou příjemní a teplé moře vám umožní zaplavat si i na sklonku léta. Prohlédněte si nabídku na recko-allinclusive.cz a vyrazte ještě letos na snovou dovolenou.