Levné letenky vám umožní vydat se do Miami nebo jinde do USA !

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Patříte také mezi ty, kdo se na dovolenou ve většině případů vydají k moři, nebo na hory? V tom případě byste měli vyzkoušet příjemnou a nezapomenutelnou změnu, jakou je kupříkladu dovolená směr Amerika! Díky velkému množství zemí, jež USA tvoří, si na své přijdou milovníci měst, přírody, hazardu a dalších zaměření!

Navštivte a poznejte vyhlášené Miami

Tak třeba odlet do Miami! Díky internetovým stránkám LetenkydoUSA.net můžete sehnat velmi levné letenky. Ceny jsou akční do USA, ale i do jiných méně či více vzdálených zemí. Můžete si snadno koupit letenku včetně ubytování za mnohem přijatelnější cenu, než když pojedete s cestovní kanceláří a průvodcem. Tímto způsobem cestuje ročně velmi mnoho spokojených turistů.

Miami je druhé největší město státu Florida a patří k těm nejoblíbenějším destinacím, kde každoročně přicestuje mnoho Američanů ze severní Ameriky. Pokud byste chtěli také zhlédnout tohle jedinečné město, nejčastěji seženete letenku s přestupem v New Yorku. Město Miami, jeho 500 000 obyvatel, mezi nimiž potkáte přes polovinu přistěhovalců z Latinské Ameriky, domluvíte se tedy třeba i španělsky vás okouzlí jak prostředím, tak jídlem i nabídkou služeb. Určitě zde vyjeďte alespoň na deset dnů, ubytujte se v některém z krásných hotelů a kochejte se tím, co u nás nepotkáte.

Pár důkazů o levných letenkách

Abyste skutečně věřili, že tento web nabízí levné, akční letenky za senzační ceny, zde je pár příkladů:

Např. 6. 10. 2014 zde bylo možné zakoupit supr levné letenky do Ameriky. Do měst jako Boston, Washington, Philadelphia, Chicago, Los Angeles, San Francisco nebo New York! Stály od 9 000 do 16 000 Kč!

Ten stejný den se tady objevily i letenky od 11 000 do New Yorku, Miami a San Francisca. Odlet byl možný z Prahy či Vídně!

Nejen Amerika je zemí, do které se můžete levně dostat právě díky webu letenkydousa.net. Třeba 13. 10. 2014 jste tady mohli sehnat letenku na Kubu! Jednalo se o last minute včetně ubytování v luxusním hotelu za pouhých 27 790 Kč!

Sledujte i vy internetové stránky LetenkydoUSA.net a pořiďte si levné letenky za luxusní dovolenou!

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej