Vycestujte k moři levněji díky dovoleným firstminute

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Toužíte po krásných zážitcích, které by vám přinesla dovolená Turecko 2015, nebo nějaká strávená v jiné zemi, ale máte obavy, že byste za pobyt utratili příliš mnoho a nikam tedy nemůžete? V tom případě se nenechte mýlit! Pořídíte-li si totiž dovolenou s označením firstminute, bude pro vás Turecko, Egypt plný Faraonů a mystických míst, ani mnohé další země, dostupné. Stačí se jen informovat na webových stránkách některé z cestovních kanceláří či agentur.

Co znamená označení firstminute?

Tak, jako existují dovolené na poslední chvíli a označujeme je lastminute, opačný význam má označení firstminute. Znamená, že si dovolenou rezervujete s větším předstihem. Na tomto typu pobytů můžete značně ušetřit – až několik tisíc korun, které vám tak zůstanou např. na útratu na místě, kde budete trávit vaše volno.

Navštivte pohostinné a krásné Řecko

Velmi dobrým místem, kde ročně odjíždí mnoho našich turistů, je Řecko. Stačí jeden pobyt a tuto zemi si zamilujete. Nejenže nabízí krásné moře, dlouhé, čisté pláže, nádhernou přírodu a celkovou atmosféru, kterou jinde nepotkáte, ale i výbornou kuchyni.

Kupříkladu Hotel Miro Elpida Village, který se nachází v letovisku Kalo Chorio. Přátelská atmosféra na vás dýchne ihned po příjezdu. Jsou zde pokoje, rodinné pokoje Open Plan i apartmány, vybere si tak pár i rodina. Pláž písčito-oblázková s postupným vstupem do moře, vzdálená 700 m od hotelu. Užít si můžete fitness, stolní tenis i šipky zdarma a na pláži mnoho vodních sportů za poplatek. Dovolená Řecko 2015 je skvělá volba pro všechny věkové generace.

Odleťte na Krétu

Dovolená Kréta all inclusive je zárukou, že budete mít dostatek jídla, pití, kvalitní servis a vše, co budete potřebovat. Podívejme se např. na hotel Elysium Beach. Tento hotelový komplex tvoří hlavní budova a bungalovy. Najdete jej v letovisku Analipsis. Asi 500 m od hotelu najdete centrum letoviska s kavárnami, bary, tavernami a obchůdky, v blízkosti hotelu se nachází restaurace a supermarket. Pláž u hotelu je písčitá.

Ubytování je zajištěno v pokojích s balkonem či terasou, vlastním soc. zařízením, klimatizací, vybaveny TV, telefonem, trezorem a ledničkou. Můžete využít dvou přistýlek.

Rozhodněte se pro dovolenou 2015 již nyní a ušetřete peníze, které byste s objednávkou na jaře určitě neušetřili.

Podobné články

Sdílej