Jedete do Brna? Ubytujte se pohodlně a za přijatelnou cenu!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Chystáte se na prodloužený víkend do Brna? Nebo se chcete podívat na Výstaviště Brno, kde bývají zajímavé a velmi přínosné veletrhy? Anebo se třeba potřebujete ubytovat po dobu vašeho školení či semináře…? Ať už jsou důvody vaší návštěvy metropole Moravy jakékoli, určitě budete hledat příjemné a pokud možno i levné ubytování Brno. V tom případě se nechte inspirovat!

Penzion AMI a ubytování v apartmánech

Vybrat si můžete buď ubytování v penzionu AMI, nebo ve vybavených bytech – apartmánech za ceny běžných pokojů.

Penzion AMI najdete v klidné části Brna-střed, asi dvě minuty autem od ESF MU, areálu BVV nebo přibližně 10 min. chůze k BVV, 5 min. na dálnici D1 a k Masarykovu okruhu je to pouhých 15 min. Na hlavní nádraží se dostanete za pouhých 14 minut. Přímé spojení najdete k většině brněnských fakult, klinikám Repromeda, Reprogenesis, Unica i CAR 01.

Tento penzion Brno je tvořen pěti pokoji. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu, dále plazmová televize, lednička, před penzionem si můžete posedět na letní zahrádce s posezením. K dispozici vám bude i společná kuchyňka, která je plně vybavena spotřebiči, jako např. varná deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička. Stylová koliba s letní zahrádkou je vzdálena pět min. chůze.

Ubytování v skoukromí apartmánů

Co se týče apartmánů v Novém Lískovci, tento typ ubytování jistě uvítají jak rodiny s dětmi, tak společnosti vysílající své zástupce na jednání, zamilované páry i všichni ostatní, kdo mají rádi soukromí. Nachází se v bytech 2+kk s kapacitou pěti lůžek s možností přistýlky. V bytě s vámi nikdo jiný bydlet nebude. K dispozici vám bude koupelna a WC, z vybavení pak kabelová TV s digitálním příjmem programů + DVD, sedací souprava, minivěž, kuchyňský kout s plnou výbavou. Potěší vás jistě i WiFi připojení k internetu, využít budete moci starší PC s připojením k internetu.

Apartmán ve Starém Lískovci je k pronájmu. Disponuje dvěma pokoji s celkovou kapacitou 3 lůžek, sociální zařízení, 2x TV s kabelovým připojením, internet pevný i WiFi, vybavení v kuchyni. Je zde možnost ubytovat se na delší dobu.

Velkým plusem je, že je možné domluvit si službu dopravení vozem až na místo těchto apartmá, nebo k penzionu Brno.

Využijte apartmá Brno, nebo penzion AMI a můžete se těšit na příjemné, čisté prostředí s milým jednáním.