Severní Thajsko a ostrov Phi-Phi

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Phi-Phi

By: Kullez

Toužíte po exotice a rádi byste poznali něco skutečně netradičního, něco co se velmi liší od tradičních známých letovisek jako je Řecko, Turecko, Egypt, Bulharsko…? Užijte si exotiku, která je skutečně lákavá, a stojí za to ji vidět. Objevte nejkrásnější místa v severním Thajsku.

Užijte si ráje na zemi, kde je plno slunce. Nechte se zlákat Phi-Phi, Krabi, navštivte staré chrámy, které byly bývalými královskými sídly v Sukhothai, vidět můžete vesnice tradičních kmenů Meo a Karen, poznat také můžete noční život v Bangkoku, nalákat vás také můžeme na plovoucí trhy a další přírodní skvosty této země. V Bangkoku můžete navštívit chrám Wat Trimit, kde je umístěna 3 metry vysoká a 5,5 tun těžká socha z Buddhy, která je vyrobena z ryzího zlata.

Shlédnout budete moci Královský palác a chrám Smaragdového Buddhy – Wat Phra Kaew, další pěkné místo je Mramorový chrám. Podívat se můžete na horu Golden Mountain. Nejvíce zajímavostí v Bangkoku je ve čtvrti Ko Ratanakosin.

Další možností, kterou zde máte je nalodění se na motorizované čluny a užít si můžete okouzlující plavbu na plovoucích trzích, odtud uvidíte to, jak žijí místní vesničané podél kanálů. Phi-Phi je skvostem, který musíte vidět. Chcete být nabiti optimismem? Pak ulehněte na bílé pláže, kde budete obklopeni kokosovými palmami a vykoupete se v průzračné vodě.

Nádherné pláže potom naleznete také na Krabi, kterému se také přezdívá Andamanská celebrita. Tyto úžasné pláže vás jistě nadchnou.

Pokud milujete exotiku, pak je Thajsko ideálním místem, které máte možnost navštívit. Zaletět si sem můžete kdykoliv v roce. V zimě je zájezd samozřejmě levnější a to hlavně proto, že je nabízen mimo sezónu. Přesto si zde užijete nádherného a teplého počasí, takže pokud nemáte rádi zimu, přijde vám moc dlouhá a raději byste si vyrazili za teplem do exotického kraje, pak je Thajsko ta správná volba.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)